کاخ زمستانی سن پترزبورگ

 

کاخ زمستانی سن پترزبورگ “winter palace st petersburg” یکی از جالب ترین دیدنی های کشور روسیه، از 1732 تا 1917 محل اقامت پادشاهان روسیه و خانواده های سلطنتی بود.. این کاخ بین کاخ خاکی و میدان کاخ و در مجاورت کاخ اصلی پیتر کبیر واقع شده است.. این کاخ در سال 1837 توسط آتش سوزی ویران شد و به سرعت بازسازی شد.. این کاخ بخشی از موزه هنری آرمیتاژ می باشد..

کاخ زمستانی سن پترزبورگ

کاخ زمستانی سن پترزبورگ

کاخ زمستانی یا وینتر پالاس یکی از ساختمانهای پر زرق و برق سنت پترزبورگ دارای بیش از 100 اتاق است که هنوز هم شکوه گذشته خودش را حفظ کرده است.. وقتی به اتاقهای باشکوه و شگفت انگیز این کاخ قدم میزنید، حس می کنید به گذشته سفر کرده اید.. پله های این کاخ با فرش قرمز مخملی پوشیده شده و با مجسمه ها، اینه های بزرگ، نقاشی های سقفی، چوب های حکاکی شده تزیین شده است.. وقتی از این پله ها بالا می روید خود را شاهزاده ای که به میهمانی دعوت شده حس می کنید! چنین شکوه و جلالی حتی تصورش سخت است.. شمع ها در کنار تاج و تخت امپراطور روشن بود و همه با مجسمه های برنز تزیین شده است..

کاخ زمستانی سنت پترزبورگ

کاخ زمستانی سنت پترزبورگ

امروزه وینتر پالاس نه تنها فضای داخلی زیبایی دارد بلکه موزه فوق العاده آرمیتاژ در اینجا قرار دارد.. هرمیتاژ یکی از بهترین موزه های هنری در اروپا به شمار می رود و مث موزه لوور در پاریس، موزه متروپولیتین در نیویورک، موزه بریتانیا در لندن و پرادو در مادرید از شهرت جهانی برخوردار است..

کاخ زمستانی سنت پترزبورگ روسیه

کاخ زمستانی سنت پترزبورگ روسیه

آرمیتاژ در کاخ زمستانی، شاهکارهای هنری مثل آثار لئوناردو داوینچی، رافائل، تیتیان، روبنز، پیکاسو، ون گوگ، گون، کاندینسکی و خیلی های دیگر را به نمایش می گذارد.. بیش از 3 میلیون نمایشگاه دارد که نه تنها نقاشی بلکه مجسمه های عتیقه، هنر قرون وسطی، طلا و جواهرات قرن 19 و 18، سکه و آثار مصر، ایران، چین، تبت و ژاپن را به نمایش می گذارد..

کاخ زمستانی روسیه

کاخ زمستانی روسیهجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×