چرا از مسکو بازدید نکنیم!

 

بیشتر از این نمی توانیم به شما دروغ بگوییم و حقیقت را از شما پنهان کنیم.. مسکو بهترین مقصد سفرهای نوروزی برای داشتن تعطیلاتی مناسب نیست.. پیشنهاد میکنم هرگز و هرگز به اینجا سفر نکنید. چرا؟ به 5 دلیل .. چرا از مسکو بازدید نکنیم!

 

1.کاخ کرملین و میدان سرخ

کاخ کرملین و میدان سرخ مسکو اولین جاذبه های گردشگری مسکو هستند که در پایتخت با آنها روبرو خواهید شد.. اما مواظب باشید.. اینها به قدری زیبا، قابل توجه، بی نظیر و غیر قابل مقایسه هستند که ممکن است دچار شوک شوید.. ما نمی توانیم تضمین کنیم که شوکه نخواهید شد، پس چرا ریسک کنید؟

کاخ کرملین و میدان سرخ در مسکو

 

2.نمای شهر مسکو

نمای شهر زیبای مسکو از کافه ها و رستوران ها بینظیر است.. خب غذای روسی هم فوق العاده خوشمزه است.. ولی نمی توان روی غذا تمرکز کرد و لذت برد چون حواستان پرت زیبایی های اطراف می شود.. اصن بیخیال.. در خانه غذا بخورید!!

نمای شهر مسکو

 

3.جشنواره گل مسکو

جشنواره گل مسکو؟ واااای.. یکی از فوق العاده ترین دیدنی های مسکو.. هر سال در ماه جولای 600000 گل در نزدیکی میدان سرخ کاشته می شود.. اصن شاید به گل آلرژی داشته باشید یا از دیدن اون همه گل شوکه شوید.. در خانه بمانید!!

جشنواره گل مسکو

 

4.پارک مسکو

میخواهید به یک پارک معمولی با درخت و گیاه بروید؟ مثل همیشه.. یک پارک تکراری.. ولی در مسکو با یک اقامتگاه تزاری در پارک ها روبرو خواهید شد.. جایی که قصر، باغ، گل های ارکیده، مجسمه و .. وجود دارد.. پس درخت و سبزه های پارک های خودتان را ترجیح می دهید؟ در خانه بمانید!!

پارک مسکو

 

5.مترو مسکو!

بذارین با شما صادق باشم.. به مترو مسکو نروید.. تابحال جایی به این خاصی و متفاوتی ندیده اید.. شاید شوک شوید.. مترو مسکو با نقاشی های دیواری و مجسمه و لوسترهای تزیینی با سایر متروهای دنیا فرق دارد.. در خانه بمانید!!

مترو مسکو

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×