رستوران خرگوش سفید مسکو

رستوران خرگوش سفید مسکو واقع در زیر گنبد شیشه ای یک ساختمان 16 طبقه در پاساژ اسمولنسکی، یک مکان معاصر، زیبا و هیجان انگیز می باشد که میتوان از نمای شهر در آن لذت برد. در اینجا غذاهای سنتی روسی با تکنیک های آشپزی مدرن، منویی فوق العاده متنوع و لذیذ برای میهمانان تور مسکو ارائه می کند. غذاهای روسی مثل بروشکات، ساندویچ روسی، لوبیای پخته، و سالاد سبزیجات را در این رستوران امتحان کنید. هر غذا در رستوران وایت ربیت ، نتیجه سختکوشی، سفرهای متعدد و احترام به سنت های روسی می باشد.

رستوران های مسکو

رستوران خرگوش سفید مسکو

رستوران خرگوش سفید یکی از بهترین رستوران های مسکو و بهترین رستوران های جهان انتخاب شده است . از نکات قابل توجه در این رستوران از داستان آلیس در سرزمین عجایب الهام گرفته شده و طراحی منحصر به فردی دارد و در دکوراسیون آن میتوان خرگوش های کوچک را دید که داستان جالب آلیس را تداعی می کند.

رستورانهای لوکس روسیه

رستوران وایت ربیت

در اینجا حس آلیس را دارید که به تعقیب خرگوش های میپردازد. اول اطمینان پیدا کنید که از ورودی درست به داخل پاساژ رفته اید. سوار آسانسور شیشه ای پاساژ شوید و مناظر حیرت انگیز و آسمان خراش های اطراف را ببینید. در این رستوران غذاهای خوشمزه ای در سطح جهانی سرو می شود و تجربه ای به یاد ماندنی برای شما رقم خواهد زد.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×