تعطیلات آخر هفته در یکاترینبورگ روسیه

یکاترینبورگ به عنوان یک شهر با گذشته ای طولانی، جاذبه های بسیاری دارد. این شهر که محل تولد اولین رئیس جمهور روسیه می باشد از اهمیت سیاسی بسیاری برخوردار است. همچنین دارای فرهنگ و هنر و موسیقی اصیلی می باشد. این شهر که بین اروپا و روسیه قرار دارد، یکی از گنجینه های تور روسیه به شمار می رود. اگر میخواهید تمام این ها را در مدت کوتاه تجربه کنید، تعطیلات آخر هفته در یکاترینبورگ روسیه را از دست ندهید!

 

صبح شنبه در یکاترینبورگ

در تورهای یکروزه روسیه شرکت کنید و از معماری بی نظیر این شهر لذت ببرید. از حوضچه های شهر شروع کنید و زیبایی خارق العاده ساختمان دینامو در خاشیه مادی های شهر را از نزدیک ببینید. سری به میدان تاریخی 1905 بیاندازید.

به خانه بزرگ ماما بروید و در کافه ریترو یک قهوه و کیک نوش جان کنید. از بنای کورتی و بنای بیتل در امتداد رودخانه ایست نیز دیدن کنید.

در آخر به روستای مدیکال بروید و از معماری شگفت انگیز ساختمان بزرگ مجلس نمایندگان نیز لذت ببرید.

بعدازظهر شنبه در یکاترینبورگ

اگر میخواهید نهاری ارزان و خوشمزه بخورید به سمت نیگورا بروید و لذیذترین غذای ازبک را تجربه کنید. بعد از نهار از یلتسین سنتر دیدن کنید و در مورد سیاست روسیه اطلاعات کسب کنید و معماری مدرن مرکز روسیه را تحسین کنید.

شب شنبه در یکاترینبورگ

از شام خود در کلوب پلمنی، یک رستوران کوچک و دنج لذت ببرید، جایی که خودتان میتوانید در طبخ غذا شرکت کنید و میزان ترکیبات و ادویه ها را بنا به سلیقه خود تعیین کنید. به کافه الد پرس هاوس هم سری بزنید و از معماری بی نظیر آن و مهمان نوازی گرم کارکنان بهره مند شوید.

جاذبه های گردشگری روسیه

پرس هاوس

صبح یکشنبه در یکاترینبورگ

در کافه جذاب و دنج انجل از غذایی لذیذ لذت ببرید که تمام استانداردهای اروپایی و روسی را رعایت می کند. بعد از ان سری به مرکز تجاری ویسوتسکی بزنید و با آسانسور به طبقه 52 بروید و نمایی فوق العاده خیره کننده از شهر یکاترینبورگ را شاهد باشید.

دیدنی های روسیه

برج ویسوتسکی در یکاترینبورگ روسیه

عصر یکشنبه در یکارتینبورگ

در نزدیکی لاله سیاه، بنای یادبود جنگ توقف کنید و در کنار آن عکس یادگاری بیاندازید. از کلیسای غرق در خون و کلیسای رومانوف هم دیدن کنید که اهمیت تاریخی یکاترینبورگ را به تصویر می کشند.

کلیسای رومانوف

رومانوف

یکشنبه شب در یکاترینبورگ

به سمت کافه 26/28 بروید که انواع غذاهای محلی را در محیطی فوق العاده دوست داشتنی سرو می کند. بعد از آن اخر هفته خود را با رفتن به یک سالن رقص باله و یا سالن های تئاتر روسیه به پایان برسانید.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×