4 دسر در رستوران های روسی

 

دسر و البته غذاهای روسی در رستوران های روسی به قدری شگفت انگیز می باشد که دوستداران طعم شیرین از مزه فوق العاده و تزیین زیبای آن در رستوران های روسیه لذت خواهند برد.

اگر سری به رستوران های روسی بزنید دسرهای سینی میوه (فصلی) ، خامه با سس البالو ، قهوه و چای، بستنی و هر دسر لذیذی که انتظارش را داشته باشید، را خواهید دید. 4 دسر در رستوران های روسی را در اینجا معرفی می کنیم..

 

پاستیل

از آنجایی که بازرگانان روسی در مدت های طولانی با خاورمیانه در ارتباط بودند، پاستیل به یکی از محبوب ترین دسرهای روسی تبدیل شد. اصلی ترین ترکیبات پاستیل سیب له شده و عسل می باشد. بذارین یک راز به شما بگویم: روس ها سفیده تخم مرغ را به پوره سیب له شده اضافه می کنند و بعد برای شیرین شدن از عسل استفاده می کنند.. و به این صورت پاستیل های خوشمزه ساخته می شوند.

پاستیل

چاک چاک

چاک چاک یک دسر روسی می باشد که اصل آن از کشور ترکیه می آید. بر خلاف پاستیل، طرز تهیه چاک چاک از دوران های قدیم هنوز بدون تغییر مانده است. این دسر هم از خمیر و تخم مرغ تهیه می شود و با سس داغ عسل سرو می شود.

 چاک چاک

واتروشکا

دستور تهیه واتروشکا با گذشت هزاران سال هنوز تغییر نکرده و یکی از لذیذ ترین دسرهای قبایل اسلاوی به شمار می رود. مواد تشکیل دهنده این دسر پنیر پخته شده با شکر، شیر و پوره میوه می باشد. یکی از لذیذ ترین و محبوب ترین دسرهای روسی که حتی در نانوایی ها هم پیدا می شود.

واتروشکا

 

سیب پخته شده

روسیه دارای آب و هوای شمالی می باشد و تابستانهای کوتاه با میوه های کم دارد. به همین دلیل انواع سیب را در دسرها استفاده می کنند. اول سیب را در یک شربت آغشته می سازند. بعد هسته آن جدا می شود ، داخلش را با شیرینی پر می کنند و سپس سیب را می پزند. این دسر غنی از آهن و پتاسیم ،فوق العاده ساده و خوشمزه است.

سیب پخته شده

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×