تاکسی گرفتن در روسیه

 

تاکسی گرفتن در روسیه یکی از راحت ترین راه های ممکن برای سفر در این کشور می باشد. تاکسی به یک روش محبوب حمل و نقل در بین گردشگران تبدیل شده است. از نظر آماری، حدود 70 درصد مردم کشور روسیه، حدقل یکبار در ماه از تاکسی استفاده می کنند.

اولین تاکسی در روسیه، در شهر مسکو در سال 1907 دیده شد. تا سال 1925 حدود 200 تاکسی رنو و فیات در مسکو مشغول به کار شدند. اولین موزه مسکو هم در سال 1975 به موزه تاکسی ها اختصاص یافت.

منبع اعظم در آمد روس ها از تاکسی به دست می آید و آنها از طریق تاکسی 2.5 میلیارد دلار در سال بدست می آورند. تاکسی گرفتن در روسیه..

تاکسی گرفتن در روسیه

 تاکسی مدرن در روسیه

نوع مدرن تاکسی در روسیه، توسط بسیاری از کشورها ارائه می شود که در ماشین ها از تاکسی متر دیجیتال استفاده می شود. این محبوب ترین و قابل اعتماد ترین راه حساب کردن کرایه تاکسی می باشد. شرکت های هواپیمایی تاکسی های عالی با خدمات عالی و ترنسفر فرودگاهی ارائه می کنند. اتومبیل های جدید تویوتا کمری و لکسوس اس در فرودگاه بین المللی مسکو آماده بردن شما به داخل شهر هستند!! چی بهتر از این؟!

تاکسی گرفتن در روسیه

تاکسی گرفتن در مسکو

تاکسی روشی مقرون به صرفه برای گشت و گذار در مسکو می باشد. از آنجایی که ممکن است به زبان روسی تسلط نداشته باشید، میتوانید از اپلیکیشن های تاکسی های روسیه استفاده کنید و با استفاده از موبایل خود به مقصد برسید. این روزها بیشتر مردم از برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند تا یک کابین در تاکسی سفارش دهند. این تا حد زیادی مشکل زبان را حل می کند و مقصد و مسیر را مشخص می کند. بیشتر شرکت ها در کمتر از 30 دقیقه بعد از تماس، تاکسی را برای شما می فرستند.

تاکسی گرفتن در روسیهجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×