سنت پترزبورگ، بهترین شهر توریستی روسیه

 

مسکو یا سنت پترزبورگ؟ کدام با سلیقه شما جور در می آید؟ شهر سن پترزبورگ با نمای بی نظیر رودخانه نوا در جزیره واسیلوسکی، و انعکاس بی نظیر کاخ ها در آب، بین زمین و آسمان معلق می باشد. در روسیه کمتر شهری مانند سنت پترزبورگ خواهید یافت که تا این حد زیبا و دیدنی باشد. ارزشش را دارد که به تنهایی برای دیدن این شهر زیبا بروید و الان بهترین فرصت است چرا که واحد پول روسیه، روبل، ارزش خود را از دست داده است. سنت پترزبورگ، بهترین شهر توریستی روسیه می باشد و انتخاب درست برای شما در این فصل تور سنت پترزبورگ است.

شهر سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ

میتوانید ساعاتی را در بهترین دیدنی های سنت پترزبورگ مثل تئاتر مارینسکی بگذرانید و یا یک روز کامل را در موزه آرمیتاژ بگذرانید و روز بعد را در تزارسکویه سلو و کاخ کاترین سپری کنید. میتوانید در خیابانها و کانالهای روسیه قایق سواری کنید و از روی عرشه به داخل آب شیرجه بزنید و یا به گروه های نوازنده گیتار بپیوندید. اهالی سنت پترزبورگ به تاریخ غرور آفرین شهر خود می نازند. محل تولد انقلاب روسیه نیز همین شهر زیبا می باشد.

اگر در هتل اقامت دارید، هوشمندانه انتخاب کنید. ممکن است بدشانس باشید و رادیاتور خراب باشد. یا مشکلاتی از این قبلی. پس بهتر است قبل از پرداخت پول برای اقامتگاه از آن دیدن کنید. هتل آپارتمان های سنت پترزبورگ گزینه خوبی برای اقامت شما می باشد.

هتل های سنت پترزبورگ

هتل آپارتمان سنت پترزبورگ

چه زمانی به روسیه سفر کنیم؟

کی به سن پترزبورگ برویم؟ زمستانهای سرد و تابستانهای مرطوب دارد پس در ماه های می و ژوئن بهترین وقت رفتن به شهر سنت پترزبورگ می باشد. در این فصل هوا گرم است و اهالی شهر گویی از خواب زمستانی بیدار شده اند.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×