پارک سوکولنیکی مسکو

 

پارک سوکولنیکی مسکو یکی از دیدنی های کشور روسیه در نزدیکی در مرکز شهر مسکو و دروازه سوکولنیچسکایا قرار دارد.. این پارک نام خود را از محله ای به همین نام گرفته که در قرن 17 محل نگهداری بازهای شکاری بوده.. (سوکول در روسی به معنای شاهین می باشد).. این پارک توسط پدر پیتر کبیر ، یک شکارچی مشتاق تاسیس شد..

پارک سوکولنیکی مسکو

پارک سوکولنیکی مسکو

این پارک از سال 1878 به روی عموم باز شد و از سال 1931 به عنوان یک پارک فرهنگی و تفریحی شناخته شد.. امروزه سوکولنیکی یک پارک روسی معمولی می باشد که انواع بازی ها و سرگرمی ها را برای کودکان فراهم می سازد و همچنین غرفه های غذایی زیادی در ورودی پارک اماده خدمت رسانی به گردشگران تور روسیه هستند.. در تابستان کوچه پس کوچه های این پارک پر از گل های زیبا می شود.. درختان کاج، صنوبر، بلوط، لیمو، گردو و افرا و تمام درختان بومی منطقه مسکو در این پارک به چشم می خورد.. گونه های جانوری مثل خرگوش صحرایی، سنجاب، راسو و 76 نوع پرنده در اینجا نیز وجود دارند..

پارک سوکولنیکی

پارک سوکولنیکی

هر فصل رویدادهای خاص و به یاد ماندنی در این پارک برگزار می شود مثل فستیوال تابستانی جاز، فستیوال کلاه، فستیوال بهاره نوزاد، جشن های ساحلی، روز بستنی، فستیوال بین المللی دلقک و فستیوال مجسمه های یخی.. این پارک به تازگی یک رصدخانه ، مرکز اکتشاف برای کودکان، و کلوب های مختلف افتتاح کرده که میتوانید از تفریحات و فعالیت های مختلف در آ لذت ببرید..

پارک سوکولنیکی در مسکو

پارک سوکولنیکی در مسکو

پارک سوکولنیکی یک منطقه مجهز به اینترنت وای فای دارد که برای سپری کردن اوقات فراغت و انجام دادن کارهای اداری فوق العاده می باشد.. میتوانید به پیاده روی در اینجا مشغول شوید و یا لحظات شادی را در کافه ها با فضای جذاب و مردم صمیمی بگذرانید..

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×