تئاتر زمستانه سوچی

تئاتر زمستانه سوچی (Sochi Winter Theatre) یکی از جاذبه های توریستی شهر سوچی می باشد که در منطقه مرکزی سوچی قرار دارد.ساخت این تئاتر از سپتامبر سال 1934 تا 11 نوامبر 1937 به طول انجامید.این تئاتر شامل 88 ستون می باشد و نمای دور تا دور ساختمان سبک کرنتین یکی از بهترین ترکیب بندی های معماری را القا می کند.پایه ای با 3 پیکره ی زن ، الهه ی شعر و موسیقی در هر سه زاویه ی آن وجود دارد.

تئاتر زمستانه سوچی

تئاتر زمستانه سوچی

ظرفیت این تالار برای 946 نفر طراحی گردیده است.سالن تالار با 3 رنگ آبی ، طلایی و سفید رنگ آمیزی شده است. سقف تالار با لوستری که شامل 300 لامپ و آویزهای کریستالی تزئین شده است.در این تالار از هر گوشه سالن می توان به صحنه ی تئاتر اشراف داشت.تئاتر زمستانه در ماه می 1938، با نمایش “عروس سزار” به کارگردانی ریمسکی کارساکوف و اجرای گروه آکادمی اپرا و تئاتر باله استانیسلاوسکی مسکو، افتتاح گردید.

جاذبه های گردشگری تئاتر زمستانه سوچی

جاذبه های گردشگری تئاتر زمستانه سوچی

امروزه نیز همچون گذشته صحنه ی تئاتر زمستانه محل اجرای هنرمندان و گروههای موسیقی و تئاتر های معروف روسی و خارجی برا توریست های تور سوچی می باشد.سالن تئاتر زمستانه همیشه مملو از جمعیت بوده است.برروی ستون این تالار ، نیمرخ یک زن وجود دارد که به موخینا، سمبل مجسمه سازی، معماری و نقاشی، باز می گردد.از هر گوشه ی سالن می توان به صحنه ی تئاتر اشراف داشت و در سال 2005، شرکت Rosremstroyservis به تعمیرات و بازسازی کامل تئاتر از جمله بخش های تجهیزات فنی، صحنه تئاتر و صندلی ها و غیره انجام پرداخت.

تئاتر زمستانی

تئاتر زمستانی

تئاتر زمستانی روسیه

تئاتر زمستانی روسیه

تئاتر زمستانی روسیه

تئاتر زمستانی روسیهجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×