قلعه سنت مایکل سن پترزبورگ

 

قلعه سنت مایکل سن پترزبورگ “Saint Michael’s Castle” یکی از جاهاي ديدني روسيه که به قلعه مهندسین هم معروف می باشد، محل اقامت سلطنتی در مرکز تاریخی سن پترزبورگ بوده.. این قلعه به عنوان اقامتگاه امپراطور اول از سال 1797 تا 1801 ساخته شد.. از آنجایی که معمار بنا، نقش های سبک های مختلف مثل کلاسیک فرانسوی، رنسانس ایتالیایی، و گوتیک را به کار برده؛ هر طرف قلعه سنت میشل با سمت دیگر نمایی متفاوت دارد..

قلعه سنت مایکل سن پترزبورگ

قلعه سنت مایکل (یا میخالوفسکی) یک پدیده معماری عجیب و غریب و زیبا می باشد و گواه داستانهای دراماتیک سلطنت کوتاه مدت امپراطور پل اول، پسر کاترین کبیر است.. کاترین شوهرش پیتر سوم را سرنگون کرد تا به تاج و تخت سلطنتی دست پیدا کند و تا 1796 به کشورش حکومت کرد.. بعد از او هم پسر 42 ساله اش به سلطنت رسید.. نه نگهبانان  و نه اشراف پل را دوست نداشتند و او همیشه با ترس از ترور حکومت میکرد.. به همین منظور دستور داد تا کاخی با دیوارهای بلند برای او بسازند.. در افسانه ها آمده که یکی از سربازان گارد امنیتی، متوجه حضور فرشته ای به نام میشل در حمایت از امپراطور می باشد و همین موجب شد نام این قلعه را سنت میشل نهادند..

قلعه سنت مایکل سن پترزبورگ

این قلعه تنها کاخ روسی ست که به سبک کلاسیک رمانتیک ساخته شده.. یک ساختمان منحصر به فرد که افسانه ها و روایات زیادی در رابطه با آن شایع شده.. این قلعه بعدها به یک مدرسه مهندسی تبدیل شد و فضای داخلی باشکوه کاخ سلطنتی سابق بازسازی شد.. در دوران شوروی این قلعه توسط ارگان های نظامی مختلفی اشغال شد..

قلعه سنت مایکل سن پترزبورگ

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×