5 تا از بهترین سواحل داخلی روسیه!

از آنجایی که کشور روسیه میزبان جام جهانی 2018 می باشد، سواحل آنچنانی برای فرار از گرمای تابستانی نخواهید یافت. اصلا نگران نباشید، چرا که در سراسر کشور دریاچه های بزرگ و رودخانه های بی پایانی وجود دارد که میتوانید از آن لذت ببرید. از چشمه های روی کوه ها گرفته تا مناطق طبیعی دور افتاده.. 5 تا از بهترین سواحل داخلی روسیه! را در اینجا معرفی می کنیم:

 

دریاچه ولگا، سامارا

حاشیه شنی ولگا با نمای دیدنی از کوه های ژیگولی در شهر میزبان جام جهانی، سامارا، شاید یکی از بهترین سواحل داخلی روسیه به شمار رود. سامارا یکی از شلوغ ترین شهرهای روسیه در طول فصل تابستان می باشد. یکی از ویژگی های خاص این منطقه ، امکان استفاده از صندلی چرخدار است که برای همه تجربه ای لذت بخش را میسر می سازد.

دریاچه های روسیه

ساحل شهری در سامارا

دریاچه بایکال

دریاچه فوق العاده خیره کننده بایکال در قلب سیبری، بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان می باشد و جایی ست که جزیره معروف اولخون را در خود جای داده است. آبی بینهایت که با کوه های زیبا هم مرز شده، نمای نفسگیری در اینجا به وجود آورده است. اگر در زمستان به اینجا بروید، میتوانید از تفریحاتی مثل رانندگی ، پیاده روی لذت ببرید و یا با هواپیما بر فراز این منطقه پرواز کنید.

جاهای دیدنی روسیه

دریاچه بایکال در روسیه

دریاچه تلتسکویه

دریاچه تلتسکویه یا دریاچه طلایی با طول 78 کیلومتر، یکی از وسیع ترین دریاچه های روسیه می باشد. حدود 70 رودخانه و 100 مادی بین رشته کوه های کوربو و آلتینتو، از شمال تا جنوب با مناطق کوهستانی احاطه شده است و نمای بی نظیری از تنگه ها، نهرها، غارها و خلیج های زیبا ارائه می کند.

جاهای دیدنی روسیه

دریاچه تلتسکویه در روسیه

دریاچه اونگا

دومین دریاچه بزرگ دنیا ، نه تنها یکی از دیدنی های روسیه به شمار می رود بلکه از نظر تاریخی هم اهمیت زیادی دارد. جزیره کیژی یکی از هزاران جزیره در دریاچه ها، بیش از 80 کلیسای چوبی و ساختمان دارد که قدمت آن به قرن 15 برمی گردد. در طول سواحل شرقی دریاچه بیش از 120 صخره حکاکی شده وجود دارد که قدمت به قرن چهارم و دوم باز می گردد. شمال سنت پترزبورگ و قلب فنلاند، در طول سواحل این دریاچه قرار دارد.

دریاچه اونگا روسیه

دریاچه اونگا در روسیه

رودخانه نوا

نوا درست در قلب سنت پترزبورگ، جایی ست که در تابستانها بسیار شلوغ می شود. یکی از محبوب ترین مکانها در نزدیکی قلعه پیتر و پل، نمای خیره کننده ی آرمیتاژ می باشد. شاید تمیزترین آبهای روسیه را نداشته باشد، ولی باز هم از پر طرفدارترین سواحل روسیه به شمار می رود!

دیدنی های سنت پترزبورگ

رودخانه نوا در سن پترزبورگجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×