3 رستوران مسکو با نمایی بی نظیر!

شهر مسکو با دو هزار کیلومتر مربع و مناظری بی نظیر، از بالا یک جاذبه خیره کننده می باشد. مجبور نیستید در جاهای شلوغ بمانید و به سختی از اینجا دیدن کنید. به یکی از این مکانهای رمانتیک در لیست 3 تایی ما بروید و در آرامش از زیبایی های مسکو لذت ببرید. 3 رستوران مسکو با نمایی بی نظیر!

 

1.رستوران توراندوت

رستوران تراندوت یکی از شیک ترین رستوران های مسکو با فضای داخلی لوکس، یک تراس با نمایی فوق العاده زیبا و غذایی لذیذ ، یکی از بهترین رستورانهای مسکو به شمار می رود. در اینجا غذاهای خوشمزه ای مثل دیم سام، خوراک اردک پکن، و غذاهای دریایی لذیذ را سرو می کنند. هنگام غذا خوردن از نمای شگفت انگیز مسکو هم میتوانید لذت ببرید.

رستورانهای مسکو

رستوران توراندوت

2.رستوران اسکای لانگ

اسکای لانگ یک رستوران فوق العاده با شکوه با نمای پانورمای خیره کننده می باشد که از دانشگاه مسکو گرفته تا کلیسای نجات دهنده ی مسیح را شامل می شود. این رستوران واقع در ساختمان نمادین آکادمی علوم روسیه دارای فضای داخلی بسیار شیک، غذای خوشمزه و خدمات بی نظیر می باشد.

رستوران اسکای

رستوران اسکای لانگ

3.رستوران بالکن

اگر به دنبال جایی رمانتیک در مرکز مسکو هستید، و میخواهید نمای دوست داشتنی مدیترانه را ببینید، به رستوران بالکن بروید. زمانی که آسانسور در طبقه هفتم لوت پلازا می ایستد، خود را در یک سالن بزرگ خواهید دید که دارای هفت آشپزخانه می باشد که میتوانید به سلیقه خود غذایی لذیذ سفارش دهید . در اینجا از غذاهای آسیایی گرفته تا دسرهای وسوسه انگیز و غذاهای ایتالیایی سرو می شود.

رستوران بالکن

رستوران بالکنجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×