3 مکان رمانتیک در مسکو

در اینجا به معرفی 3 تا از جاذبه های مسکو در گوشه و کنار شهر می پردازیم که میتواند موقعیتی رمانتیک و شاید یک سورپراز برای همسرتان به وجود آورد. با 3 مکان رمانتیک در مسکو با ما باشید.

 

باغ آپوتکاری

باغ اپوتکاری در قلب شلوغ پلوغ شهر مسکو، گاهی از چشم مسافران تور روسیه پنهان می ماند. پس کمی غیر منتظره است اگر این مکان دنج را در نزدیکی بلوار میرا پیدا کنید. ورودی این باغ به راحتی پیدا نمی شود. برای وارد شدن به باغ از ساختمان باید عبور کنید و به بلوار میرا بروید و بلیط تهیه کنید.

این باغ در تمام طول سال به روی عموم باز است. در زمستان نمایشگاه مجسمه های یخی و فستیوال ارکیده از جاذبه های اصلی آن می باشد و در بهار فستیوال مانگولیا و سایر گلهای بهاری را میتوان دید. در تابستان برکه ماهی ها و در پاییز سکوت بی نظیر و ریزش برگ ها دراینجا شما را شگفت زده خواهد کرد.

باغ آپوتکاری

باغ آپوتکاری

 

باغ آرمیتاژ

باغ آرمیتاژ یک جاذبه رمانتیک در مرکز شهر مسکو که در تمام طول سال به خود گردشگر جذب می کند. در زمستان به اسکیت بپردازید و در تابستان به تماشای فستیوال موسیقی بنشینید. مهمترین نماد باغ آرمیتاژ یک قلب بزرگ نقره ایبا ارتفاع 3.5 متر است. این بنای عشق که در افسانه ها از آن زیاد گفته شده، ارزوی عشاق را برآورده می کند! در این باغ که نویسندگان روسی از آن الهام گرفته اند، کبوترها و سنجاب های زیادی را خواهید دید. فضایی رمانتیک و عشقولانه برای عشاق فراهم می سازد که میتوان از زیبایی های هر فصل لذت برد.

دیدنی های روسیه

باغ آرمیتاژ

 

استدیو فیلم مسفیلم

با رفتن به این استدیو سوار ماشین زمان شوید و به قرن 19 سفر کنید. از خیابانهای باستانی مسکو رد شوید که در فیلم های هالیوودی از آن زیاد استفاده شده است. علاوه بر فضای هالییودی این استدیو در مسکو، ماشین های رنگرزی، مجموعه لباسهای معروف فیلم ها، هیولاهای استفاده شده در فیلمهای هالیوودی، فیلمبردارن، کارگردانان و بازیگران روبرو می شوید  که میتواند هدیه ای فوق العاده برای همسرتان باشد.

جاذبه های مسکو

استدیو فیلم مسفیلمجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×