نووگورود، قدیمی ترین شهر روسیه

 

نووگورود قدیمی ترین شهر روسیه، در 180 کیلومتری جنوب شرقی سنت پترزبورگ واقع شده است. الیکی نووگورد یکی از میراث جهانی یونسکو، در امتداد رودخانه وولکوف، جاذبه های دیدنی بسیاری دارد. از سال 1932 تا 1990 به گورکی معروف بود. این شهر یک مرکز اقتصادی، حمل و نقل، علمی، آموزشی در روسیه به شمار می رود.

در ابتدا به کاخ کرملین بروید که 10 دقیقه تا ایستگاه مترو قرار دارد. کرملین یک مجتمع اصلی مرکزی می باشد که تنها در شهرهای تاریخی روسیه یافت می شود. دوازده کرملین در روسیه وجود دارد که یازدهمین کرملین در نووگورد می باشد و باید یکی از اولویت های سفر شما باشد.

نووگورد، قدیمی ترین شهر روسیه

نووگورد زادگاه روسیه

نووگورد یکی از قدیمی ترین شهرهای روسیه، گهواره دموکراسی روسیه، مرکز تجارت و صنایع دستی، پیوند بین اروپا و روسیه و مرز بین دو تمدن می باشد. نووگورود یکی از مهم ترین شهرهای تاریخی روسیه، در بزرگراه اتصالی مسکو و سنت پترزبورگ واقع شده است.

نووگورد، قدیمی ترین شهر روسیه

در بخش تاریخی شهر ، تعداد زیادی دانشگاه، تئاتر، موزه و کلیسا وجود دارد. نیژی نووگورود در 400 کیلومتری شرق مسکو قرار دارد. این شهر در سال 1221 توسط شاهزاده یوری دوم ولادیمیر افتتاح شد. در سال 1817 این شهر به مرکز تجارت امپراطوری روسیه تبدیل شد.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×