3 تا از زیباترین رستورانهای مسکو

اگر به دنبال مکانی مناسب برای تعطیلات هستید و میخواهید نمای بی نظیری از مسکو را ببینید، تمام جاذبه های گردشگری مسکو را فراموش کنید و به زیباترین رستورانهای مسکو بروید که بر روی بام ساخته شده اند. یک فنجان قهوه بر فراز شهر زیبای مسکو و لذت بردن از نمای دیدنی شهر، ارزش آن همه پول را دارد. اینطور نیست؟  3 تا از زیباترین رستورانهای مسکو..

 

1.رستوران اسکای لانگ

این رستوران واقع در طبقه 22 آکادمی علوم یک مکان فوق العاده دنج و رویایی می باشد که میتوانید برای قهوه صبحگاهی یا عصرانه به آنجا بروید و اصلا متوجه گذر زمان نشوید. منوی این رستوران اروپایی ست و غذاهای مدیترانه ای به شما ارائه می کند. نمای هفت خواهر مسکو از اینجا خیره کننده و تحسین برانگیز می باشد.

2.رستوران سیکستی

به مرتفع ترین رستوران اروپا خوش آمدید. سیکستی واقع در طبقه 62 برج فدراسیون، یکی از معروف ترین آسمان خراش های دنیا، نمای شگفت انگیزی را به شما هدیه می کند. این مکان برای هر مناسبتی فوق العاده می باشد . چه یک جلسه کاری و چه یک شام رمانتیک با نیمه گمشده تان.. در اینجا برای سیگاری ها ، غرفه جداگانه اختصاص داده شده است. این رستوران نه تنها از نظر ارتفاع زیادی بالاست، قیمتها هم زیادی بالا هستند! ولی ارزشش را دارد.

رستوران سیکستی

رستوران سیکستی

3.رستوران کارلسون (گینزا)

رستوران کارلسون گینزا، واقع در بالاترین برج مرکزی شهر، ارزان ترین راه برای لذت بردن از نمای شهر مسکو می باشد. کاخ کرملین و منطقه قدیمی و سایر دیدنی های شهر مسکو را از اینجا می توان دید.

رستوران کارلسون (گینزا)

رستوران کارلسون (گینزا)

 

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×