هفت خواهر مسکو

 

هفت خواهر مسکو یکی از معروف ترین دیدنیهای روسیه ، گروهی از آسمان خراش های مسکو می باشد که به سبک استالینیست طراحی شدند. این ساختمانهای بلند و قدیمی استالین معروف به هفت خواهر ، از ترکیب سبک های گوتیک و باروک الهام گرفته اند. وزارت خارجه، دانشگاه دولتی مسکو، هتل اوکراینا، هتل هیلتون مسکو، ساختمان کوردینسکایا، و ساختمان دروازه های قرمز در این مجموعه قرار گرفته اند.

هفت خواهر مسکو

ساختمان اصلی دانشگاه دولتی مسکو بلندترین ساختمان در بین این هفت خواهر می باشد. با 240 متر ارتفاع، برج اصلی و بلندترین مجموعه آموزشی دنیاست. در واقع یکی از اولویت های بازدید از هفت خواهر، همین برج می باشد. به اسپارو هیل در مقابل این ساختمانها بروید و نمای بی نظیری از شهر مسکو را ببینید و عظمت آن را ستایش کنید.

هفت خواهر مسکو

ساختمان ردگیت یا دروازه قرمز یکی از قابل توجه ترین خواهر هاست! بال راست این ساختمان در بالای ایستگاه مترو ساخته شده است. برای جلوگیری از ریزش آبهای معلق در ساختمان، یک دستگاه فریز کار گذاشته شده. که این روش تا کنون در هیچ دنیا مورد استفاده قرار نگرفته است.

هفت خواهر مسکو

بعد از جنگ جهانی دوم، جوزف استالین، که اولین وزیر امور خارجه شوروی بود، دستور ساخت این بنا را داد تا مسکو بتواند با شهرهای ثروتمند دنیا مقایسه شود. از آنجایی که فناوری آسمان خراش هنوز در روسیه استفاده نشده بود، این پروژه یک چالش جدی برای مهندسان و معماران مسکو روی خاک نرم این شهر بود.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×