کاخ منشیکوف سن پترزبورگ

کاخ منشیکوف سن پترزبورگ یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری روسیه، اولین ساختمان سنگی شهر می باشد که در سال 1981 به عنوان شعبه ای از موزه آرمیتاژ شروع به کار کرد. این کاخ در سال 1710 به عنوان اقامتگاه فرماندار سنت پترزبورگ “الکساندر منشیکوف” ساخته شد.

دیدنی های سنت پترزبورگ

کاخ منشیکوف در سنت پترزبورگ

این کاخ امروزه به عنوان موزه فعالیت می کند که آثار هنری اروپایی و روسی، مجسمه و نقاشی های معاصر در فضایی حیرت انگیز را به نمایش می گذارد. ویژگی برجسته عمارت منشیکوف ترکیب غیر معمول مراسم داخلی روسیه و عید پاک می باشد. دیوارهای داخلی این بنا با سنگ مرمر پوشیده شده اند و کفپوش عمارت از پارکت گرانبهایی می باشد. فضای داخلی کاخ، طراحی سنتی دوران باستان را حفظ کرده است. مثلا برخی اتاقها از کاشی تایلندی ساخته شده اند.

کلکسیون های منشیکوف پالاس در سنت پترزبورگ

نمایشگاه های این موزه به تاریخ و فرهنگ روسیه در آغاز قرن 18 اختصاص دارند. کلکسیونهای این موزه دارای آثار هنری کمیاب متعلق به قرن 17 و 18 می باشد. مجسمه، نقاشی، حکاکی، مبلمان و سایر اشیا که از وسایل شخصی منشیکوف بوده است در اینجا به نمایش گذاشته می شود.

جاذبه های سنت پترزبورگ

منشیکوف پالاس سن پترزبورگ

منشیکوف ، اولین ساختمان سنگی روسیه در بین سال های 1710 و 1727 توسط دو معماری ایتالیایی و آلمانی ساخته شد. این کاخ در جزیره واسیلیوسکی یک نمونه برجسته از معماری به سبک باروک و دارای پنجره های شیشه ای کوچک و سقفهای بلند می باشد. دیوارهای بیرونی به طرز جالبی تزیین شده و نظر هر گردشگر تور سنت پترزبورگ را به خود جذب می کند.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×