کاخ مرمرین سنت پترزبورگ

کاخ مرمرین سنت پترزبورگ یکی از اولین کاخ های نئوکلاسیک در روسیه و بهترین موزه های سنت پترزبورگ می باشد. این کاخ معماری منحصر به فرد قرن 18 را به تصویر می کشد. ساخت و ساز این کاخ از سال 1768 شروع شد و حدود 17 سال طول کشید و در نهایت در سال 1785 به پایان رسید. مصالح ساخت نمای داخلی و خارجی کاخ از سنگهای طبیعی می باشد: گرانیت و سنگ های مرمر در رنگهای مختلف که به همین دلیل نام آن را کاخ مرمر گذاشتند.

marble palace

کاخ مرمرین سنت پترزبورگ

این کاخ با شکوه یکی از بهترین دیدنی های روسیه، فضای داخلی پر زرق و برق، مجسمه های زیبا و نقاشی های دیواری فوق العاده ای دارد. با اینحال اولین صاحب قصر آنقدر زنده نماند تا این همه عظمت را با چشم ببیند. پلکان اصلی کاخ با سنگهای مرمرین خاکستری رنگ تزیین شده است. روی دیوارها نقاشی های متعلق به قرن 18 نصب شده است.

جاذبه های گردشگری روسیه

موزه ماربل پالاس روسیه

دکوراسیون سنگی اتاقها با رنگهای متنوع، ظرافت، و طراحی فوق العاده هر بیننده ای را شگفت زده می کند. هفت سنگ مرمر از انواع یونانی، ایتالیایی، اورال، کارل، سنگ سیبری در طراحی دکوراسیون اتاقها به کار رفته است.

جاهای دیدنی روسیه

موزه کاخ مرمر در روسیه

مرحله جدیدی از زندگی در ماربل پالاس از سال 1992 آغاز شد، زمانی که این کاخ به یک موزه روسی تبدیل شد.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×