آرامگاه لنین مسکو

 

آرامگاه لنین مسکو واقع در چند قدمی کاخ کرملین یکی از جنجال برانگیز ترین و محبوب ترین دیدنی های مسکو می باشد. هر سال حدود 2.5 میلیون نفر از این آرامگاه بازدید می کنند تا مومیایی افراد معروف در انقلاب روسیه مثل ولادیمیر لنین را ببینند. پس اگر تصمیم دارید از این جاذبه روسیه دیدن کنید با ما باشید.

آرامگاه لنین روسیه

آرامگاه لنین روسیه

مقبره لنین یکی از جالب ترین دیدنی های روسیه معروف به مقبره لنین، واقع در مرکز میدان سرخ مسکو، در حال حاضر  مقبره رهبر شوروی، ولادیمیر لنین می باشد. بعد از مرگ پدر انقلاب در سال 1924 یک آرامگاه چوبی در میدان ساخته شد. در سال 1929 معمار الکسای چوف یک خانه ابدی برای خود در نظر گرفت.

با وجود اینکه این مقبره از بیرون کوچک به نظر می آید، ولی فضای داخلی نسبتا بزرگی دارد. دو طبقه زیرزمینی و یک آزمایشگاه در اینجا وجود دارد که البته به روی عموم باز نیست.ساعات کاری این آرامگاه از ساعت 10 تا 13 می باشد و روزهای دوشنبه و جمعه بسته است.

مقبره لنین

مقبره لنین

ورودی به مقبره لنین

در نزدیکی این مقبره جاذبه های معروفی مثل کرملین، مرکز خرید گام، و کلیسای سنت باسیل واقع شده اند. ورودی این مقبره رایگان می باشد و تنها برای مسائل امنیتی کیف شما را بررسی می کنند.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×