دریاچه لادوگا سن پترزبورگ

 

سن پترزبورگ (لنینگراد سابق) دومین شهر بزرگ روسیه می باشد که در دلتای رود نوا واقع شده است که دریاچه لاگودا سن پترزبورگ “Lake Ladoga St Petersburg” در این شهر است. دریاچه لادوگا بزرگترین دریاچه اروپا و از زیباترین دیدنی های روسیه، واقع در 30 کیلومتری شرق سن پترزبورگ می باشد. این دریاچه بزرگترین ذخایر آب شیرین دنیا را تشکیل می دهد.

دریاچه لادوگا

دریاچه لادوگا سن پترزبورگ

 

دریاچه لادوگا بزرگترین دریاچه سنت پترزبورگ

این دریاچه یکی از شگفتی های روسیه و یک گزینه فوق العاده برای کسانی ست که تور سن پترزبورگ را انتخاب می کنند. دریاچه لادوگا که با مترو 80 دقیقه تا سنت پترزبورگ فاصله دارد، یکی از بهترین دیدنی های روسیه به شمار می رود. امروزه یک موزه در اینجا ساخته شد و دریاچه به یک مکان معروف برای قایق سواری و پیاده روی تبدیل شده است.

دریاچه لادوگا سنت پترزبورگ

دریاچه لادوگا سنت پترزبورگ

در اینجا یک فانوس با ارتفاع 70 متری هم وجود دارد که از بالای آن میتوانید نمای فوق العاده ای از دریاچه را ببینید. وسعت این دریاچه از عرض به 51 مایل و طول 136 مایل می رسد. اطراف آن 50000 دریاچه کوچکتر وجود دارد و بیش از 3000 رود به آبهای زیرزمینی می ریزد. دریاچه لادوگا سن پترزبورگ یگی از بزرگترین دریاچه های روسیه، اروپا و یکی از 20 دریاچه بزرگ روی کره زمین به شمار می رود. حدود شش هزار جزیره در این دریاچه وجود دارد.جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×