زرادخانه کرملین مسکو

 

زرادخانه کرملین مسکو یا اتاق زره یکی از قدیمی ترین موزه های مسکو و جاذبه های دیدنی مسکو می باشد که در سال 1808 تاسیس شد و در کاخ کرملین مسکو قرار دارد.. این اتاق زره کرملین به عنوان یک زرداخانه سلطنتی در 1508 مورد استفاده قرار گرفت.. تا انتقال دادگاه به سنت پترزبورگ، این زرداخانه مسئول تولید، خرید و نگهداری اسلحه ، طلا و جواهرات و غنایم خانواده تزار بوده..

زرادخانه کرملین مسکو

زرادخانه کرملین مسکو

بهترین تفنگ ساز مسکو (برادران ویاتکین)، جواهر سازان (گاوریلا اودکیموف) و نقاشان (سیمون اوشاکوف) در اینجا کار می کنند.. در سال 1640 تا 1683 در اینجا استودیو عکاسی و پیکر نگاری برپا شد که در آن درس نقاشی و صنایع دستی داده شد.. در سال 1700 این زرداخانه با طلا و نقره های تزارهای روسیه غنی شد..

موزه زره مسکو

موزه زره مسکو

این اتاق زره کرملین مسکو، یک گنجینه معروف جهانی ست که کلکسیون زره های این موزه، طی چند قرن تهیه شده.. مجموعه اصلی شامل مخازن کرملین می شود: نشانهای دولتی باستانی، کالسکه، تجهیزات اسب سواری، سفارشات خارجی، طلا و نقره، اسلحه، لباس های تشریفاتی، گلدوزی های قرون وسطی و آثار هنری.. یکی از گنجینه های اصلی موزه زره کرملین در مسکو، تخم مرغ های معروف روسی می باشد که به عنوان سوغات هم در فروشگاه ها فروخته می شود..

زرادخانه کرملین مسکو

زرادخانه کرملین مسکو

موزه زره یکی از بهترین ديدني هاي مسكو ،فقط شامل زره نمی شود بلکه انواع طلا و جواهرات و غنایم امپریالیستی هم در اینجا نگهداری می شود.. برای دیدن این بخش از کاخ کرملین باید بلطی جداگانه تهیه کنید.. این موزه بخش شگفت انگیزی از تاریخ روسیه را به تصویر می کشد..این موزه در ساختمانی بزرگ و طی سالیان دراز به شکل امروزی در آمده.. در این موزه حس می کنید به گذشته سفر کرده اید و تاریخ گذشتگان و تزارها در روسیه را از نزدیک خواهید دید..

موزه زره مسکو

موزه زره مسکو

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×