منطقه کولومنسکویه مسکو

 

منطقه کولومنسکویه مسکو “Kolomenskoye Moscow” یکی از جاذبه های توریستی مسکو، یک منطقه سلطنتی قدیمی می باشد که در بخش جنوبی شهر مسکو قرار دارد.. این منطقه اسمش را از جاده ای که به شهر کولومنا منتهی می شود گرفته و یکی از بهترین تفریحات مسکو به شمار می رود.. یک منطقه 390 هکتاری که نمای بی نظیری از رودخانه مسکوا را خواهید دید..

منطقه کولومنسکویه روسیه

منطقه کولومنسکویه روسیه

روستای زیبای کولومنسکویه که که قدمتش به 1339 برمیگرده، تحت سلطه پرنسس بزرگ مسکو، پرنس ایوان کالیتا بوده.. از آغاز قرن 15، کولومنسکویه به عنوان یک اقامتگاه تابستانی برای دوک های مسکو و تزارهای روسی بوده.. به همین دلیل یک معماری غنی و خیره کننده در اینجا دیده میشود.. یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ایالت کولومنسکویه ، کلیسای اسنشن می باشد.. این کلیسای کولومنسکویه روسیه از میراث جهانی یونسکو به شمار می رود.. سه تا از بناهای فوق العاده در این مکان که میتوانید دیدن کنید عبارتند از: برج ساعت ویکتوریوس و سنت جورج، برج آب و شکارگاه کولومنسکویه..

کلیسای کلومنسکویه در مسکو

کلیسای کلومنسکویه در مسکو

کولومنسکویه در سال 1923 به موزه ای در فضای باز با معماری چوبی حیرت انگیز تبدیل شد.. بناهای چوبی این موزه کولومنسکویه از قرن 17 تا 18 از سراسر مسکو جمع آوری شده و در اینجا به نمایش گذاشته می شود.

منطقه کلومونسکویه مسکو

منطقه کلومونسکویه مسکو

این موزه نقاشی های روسی متعلق به قرن 15 تا 17 را به نمایش می گذارد.. در انتهای پارک کولومنسکویه، مهمترین و دیدنی ترین اثار باستانی را خواهید دید.. کاخ تزار الکسی، یک نمونه فوق العاده زیا از معماری روسی در قرون وسطی به شمار می رود..

پارک کولومنسکو در مسکو روسیه

پارک کولومنسکو در مسکو روسیه

از بین مناظر طبیعی و خیره کننده کولومنسکویه میتوان به مزارع سیب آن اشاره کرد.. اینجا که قبلا باغ تفریحی تزارها بوده ، امروزه میزبان فستیوال ها می باشد.. اگر میخواهید در مکانی دنج و آرام استراحت کنید، در این پارک کولومنسکویه یک هتل سه ستاره دیدنی وجود دارد..جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×