زیباترین مسیرهای پیاده روی روسیه

آیا شما از اون دسته افرادی هستید که در سفر به دنبال ماجراجویی اند؟ دو هفته کامل در کنار ساحل به نظر خسته کننده می رسد؟ میخواهید طبیعت زیبا را کشف کنید؟ زیباترین مسیرهای پیاده روی روسیه را دنبال کنید:

 

کوه البروس

کوه البروس یکی از بلندترین قله های روسیه، و معروف ترین مسیرهای پیاده روی این کشور به شمار می رود. مسیرهای زیادی در این کوه وجود دارد که تجربه ای به یاد ماندنی از کوه نوردی چه برای افراد مبتدی و چه برای حرفه ای ها به جای می گذارد. بهترین زمان برای سفر به البروس از ماه ژوئن تا اوایل سپتامبر می باشد. نمای بالای کوه هر ناراحتی را از شما دور می کند!

کوه های روسیه

البروس

ووتووارا

ووتووارا در همسایگی فنلاند ، بهترین مکان برای کوهنوردی ست. این کوه که 10 هزار سال پیش شکل گرفته است، از نظر مذهبی برای ساکنین اهمیت زیادی دارد. امروز هنرمندان و نقاشان زیادی را به خود جذب می کند.

کوه ووتووارا

ووتووارا

جزایر سولوتسکی

این جزایر بهترین مکان برای کشف طبیعت و تاریخ می باشد. در اینجا میتوان از طبیعت زیبا و مسیرهای پیاده روی خیره کننده اش لذت برد. در گذشته زندانیان زیادی را به اینجا تبعید می کردند.

دیدنی های روسیه

جزایر سولوتسکی

کورونیان اسپیت

مکانی فوق العاده برای کسانی ست که عاشق مسیرهای ساحلی طولانی هستند. این یکی از میراث جهانی یونسکو، مشترک برای روسیه و لیتوانی، جایی ست که دریای بالتیک را از مرداب کورونیان جدا می سازد. از آنجایی که گونه های گیاه و جانوری زیادی در اینجا زندگی می کنند ، به خاطر نگرانی های محیط زیستی، تنها با پای پیاده میتوان در اینجا به گشت و گذار پرداخت.

کورونیان اسپیت در روسیه

کورونیان اسپیتجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×