تور گلدن رینگ روسیه

اگر بعد از کشف زیبایی های طبیعی، کلیساهای خیره کننده ارتدوکس و کلبه های چوبی روسیه که مثل قصه هاست، بازدید کرده اید، الان وقتش رسیده که سفری به گلدن رینگ روسیه داشته باشد. این تور را انتخاب کنید و از جاذبه های هشت شهر خیره کننده آن لذت ببرید. در اینجا هر آنچه باید درباره تور گلدن رینگ روسیه بدانید آورده ایم:

روسیه

گلدن رینگ روسیه

گلدن رینگ (حلقه طلایی) شامل هشت شهرک تاریخی در شمال شرق مسکو می شود. برخلاف مسکو و سنت پترزبورگ، اینها مکانهایی رویایی و بکر می باشند. تمام این شهرها معماری خیره کننده قرن 12 و 18 روسیه را به تصویر می کشند.

مقامات روسیه در فکرند که این شهرهای گلدن رینگ را توسعه بدهند ولی در حال حاضر شامل: سرجیوف، سالزکی، روستوف ولیکی، یاروسلاوی، کاستروما، ایوانوف، سوزدال، ولادیمیر می شود.

 

سرجیوف پوساد

سرجیوف تنها شهر منطقه مسکو در گلدن رینگ می باشد. یک شهر کوچک با میراث فرهنگی و تاریخی غنی که شهرت افسانه ای دارد. جاذبه اصلی شهر لارا ترینیتی در سنت سرجیوس می باشد که 50 ساختمان سنگی سفید در آنجاست.

پرزلاول زالسکی

زالسکی واقع در منطقه دریاچه پلشچیوو، جایی ست که الکساندر نوسکی زندگی می کرده است. بازدید کنندگان می توانند از قایق شناور در اینجا هم لذت ببرند.

روستوف ولیکی

روستوف ولیکی به عنوان شهری باستانی با تاریخ غنی که قدمت آن به 862 می رسد، به خاطر معماری تاریخی، غذاهای سنتی و فرهنگی معروف است. کاخ کرملین روستوف در حاشیه دریاچه نرو، یکی از خیره کننده ترین مکانها در منطقه گلدن رینگ می باشد.

جاذبه های مسکو

روستوف

یاروسلاوی

یاروسلاوی به عنوان میراث جهانی یونسکو دارای بیش از 800 بنای معماری خیره کننده می باشد. این صومعه متعلق به قرن 11، بخشی از موزه رزرو در شهر می باشد که نقاشی های دیواری فوق العاده دارد.

کاستروما

کاستروما در توسط پرنس بزرگ در قرن 12 ساخته شد. بزرگترین جاذبه این شهر، صومعه ایپاتیفسکی می باشد، جایی که مایکل به عنوان اولین تزار انتخاب شد.

دیدنیهای روسیه

کاستروما

ایوانوف

ایوانوف چندین ساختمان باستانی و البته جاذبه های حیرت انگیز با معماری عالی دارد مثل شیپ هاوس، و همچنین یک موزه نساجی فوق العاده دارد.

سوزدال

این شهر کوچک فریبنده، دارای 10 کاخ کرملین متعلق به قرن 10، بهترین کلیساهای روسیه و 5 صومعه می باشد. همچنین یک موزه معماری چوبی در فضای باز دارد که میتوانید خانه های روستایی سوزدال را در آنجا ببینید.

کلیساهای روسیه

سوزدال

ولادیمیر

بهشتی در منطقه گلدن رینگ روسیه، که جاذبه های مختلفی مثل دروازه طلایی، کلیسای ترینیتیکلیسای سنت دمتریوس و کلیسای دورمیتیون را به گردشگران تور روسیه ارائه می کند.

جاذبه های روسیه

ولادیمیر

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×