درخت دوستی سوچی

اگر به دنبال اطلاعات در مورد موزه باغ درخت دوستی هستید، russia12 شما را راهنمایی خواهد کرد. درخت دوستی سوچی “Sochi Friendship Tree” یک درخت مرکبات منحصر به فرد در موزه باغ فرندشیپ تری در منطقه تسنترالی شهر سوچی ، سواحل شرقی دریای سیاه  جنوب روسیه واقع شده است. این درخت به عنوان نماد  صلح و دوستی بین المللی و طبیعت دوستی انتخاب شد. شاخه های این درخت توسط مردم 176 کشور دنیا از درخت لیمو پیوند زده شد که مسافران تور سوچی را به خود جذب می کند.

درخت دوستی در روسیه

درخت دوستی سوچی

درخت دوستی در روسیه

این درخت که یک اثر علمی و تاریخی می باشد توسط موسسات روسی برای پروژه های تحقیقاتی در زمینه کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. نام این درخت بر اثر پیشنهاد چند پزشک ویتنامی پیشنهاد و انتخاب شد.

جاذبه های روسیه

موزه باغ درخت دوستی

یک محقق ویتنامی در سال 1934 به منظور تولید مرکبات مقاوم به سرمای زمستان ، این درخت را با نارنگی ژاپنی، لیمو ایتالیایی، گریپ فروت آمریکایی و نارنج اسپانیایی پیوند زد. همین امر باعث شده درخت دوستی به یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی روسیه تبدیل شود که نظر گردشگران را به خود جلب می کند. همچنین در اینجا میتوانید از موزه باغ نزدیک درخت دوستی بازدید کنید. بهترین هتلهای نزدیک درخت دوستی عبارتند از هتل آپارتمان سونستا، مهمانخانه لدیس، هتل ساحلی آوانگارد هلس و غیره..

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×