3 سفر یکروزه از سنت پترزبورگ

گشت و گذار در اطراف شهر سنت پترزبورگ برای گردشگران تور روسیه، می تواند به اندازه خود شهر جالب انگیز باشد! بیشتر اهالی روسیه، آخر هفته ها نه تنها برای تنوع به شهرهای اطراف سفر می کنند بلکه از امکان تاریخی پر اهمیت بازدید می کنند. 3 سفر یکروزه از سنت پترزبورگ که میتواند برای شما جالب باشد را در اینجا معرفی می کنیم:

 

پوشکین

شهر کوچک پوشکین در خارج از شهر، یک مکان گردشگری محبوب برای فرار از شلوغی شهر می باشد. خانواده سلطنتی در دوران باستان اینجا را به عنوان اقامتگاه تابستانی خود در نظر گرفتند و به آن روستای تزارها گفته می شود. جاذبه اصلی این منطقه، کاخ کاترین و باغهای اطراف آن می باشد. در محله های قدیمی اینجا قدم بزنید و از آمبر روم، یکی از عجایب هشتگانه دنیا، بازدید کنید.

دیدنی های روسیه

پوشکین روسیه

پترهوف

زمانی که سنت پترزبورگ افتتاح شد، به “پنجره ای رو به اروپا” معروف بود، چرا که به آبهای خلیج فنلاند نزدیک است. پترهوف ایستگاه کشتی های مسافربری به قلعه کرونشتات می باشد. در ابتدا  پیتر کبیر یک کاخ مدرن در حاشیه خلیج ساخت و بعدها به مجموعه ای بزرگ تبدیل شد.

جاذبه های گردشگری روسیه

پترهوف روسیه

شلیسلبورگ

شهر شلیسلبورگ در اطراف یک قلعه چوبی متعلق به قرن 14 بنا شد. در ابتدا، قلعه به عنوان یک دیوار دفاعی در برابر مهاجمان سوئدی برپا شد. هر چند توسط سوئدی ها اشغال شد ولی بعدها توسط پیتر کبیر فتح شد. بعد از آن این قلعه به یک زندان سیاسی تبدیل شد. در میان زندانیان سیاسی ، برادران لنین در این مکان اعدام شد. امروزه این منطقه از آثار جهانی یونسکو می باشد و در کتبهای تاریخ روسیه نامش ثبت شده است.

جاهای دیدنی روسیه

شلیسبورگ

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×