3 هتل ارزان سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ قطعا بازدیدکنندگان را با انتخاب های زیاد سردرگم می کند. البته پیدا کردن یک هتل ارزان و راحت چندان سخت نیست. مهمترین مسئله این است که از بین این همه گزینه یکی را انتخاب کنید. در اینجا لیستی سه تایی از بهترین هتلهای سنت پترزبورگ بر اساس قیمت، موقعیت و امکانات را ارائه می کنیم. 3 هتل ارزان سنت پترزبورگ را با ما دنبال کنید.

 

1.هتل لیکی لوفت

یک هتل شیک و مدرن واقع در مرکز شهر، به دور از خیابانهای شلوغ سنت پترزبورگ، در نزدیکی کلیسای اسلیمونی و خیابان نوسکی می باشد. تمام اتاقهای هتل به امکانات رفاهی مورد نیاز مجهز شده اند. این هتل انتخابی عالی برای مسافرانی ست که نمیخواهند تمام بودجه خود را صرف اقامتگاه کنند. لیکی لوفت در منطقه ای از شهر واقع شده که به تمام رستورانهای سنت پترزبورگ دسترسی دارد.

هتلهای روسیه

هتل لیکی لوفت

 

2.هتل ریمارکا

یک هتل کوچک در نزدیکی کلیسای خیره کننده کازان و در فاصله کمی از خیابان نوسکی.. موقعیت هتل فوق العاده است چون میتوان از تمامی جاذبه های شهر سن پترزبورگ دیدن کرد. هتل یک فضای محلی و دنج دارد. اتاقها با اجرهای رنگی تزیین شده اند. ریمارکا با سادگی بسیار دارای جذابیت زیادی هم می باشد.

3 هتل ارزان سن پترزبورگ

هتل ریمارکا

 

3.هتل آپارتمان میا

وقتی میخواهید برای مدت طولانی در یک شهر گران مثل سنت پترزبورگ اقامت داشته باشید، بهتر است یکی از هتلهای ارزان روسیه را انتخاب کنید. خب این هتل ارزان بهتر است به آشپزخانه، مجهز باشد. به این منظور، هتل آپارتمان میا با آشپزخانه و یخچال یک جایگزین خوب برای گرانترین هتلهای سن پترزبورگ می باشد که در آنجا حس میکنید به خانه بازگشته اید. تنها مشکل این هتل دوری آن از مرکز شهر است. البته با وسایل نقلیه به تمام جاذبه های شهر دسترسی دارید. اگر این مسئله برای شما مهم نیست، میتواند بهترین انتخاب باشد.

هتل آپارتمان میا

هتل آپارتمان میاجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×