ارزانترین هتلهای کازان برای جام جهانی روسیه

میلیون ها گردشگر برای تور جام جهانی روسیه به کازان می ایند و قطعا مشتاقند که در تمام فستیوال ها و جشن ها شرکت کنند، پس خوب است که قبل از رفتن آماده شوید و برنامه ریزی کنید. اگر میخواهید در نزدیکی آرنا، منطقه فن فست، مرکز خانوادگی کازان یا هر جایی در مرکز شهر اقامت داشته باشید، یکی از ارزانترین هتلهای کازان برای جام جهانی روسیه را انتخاب کنید:

 

هتل ایهات

اینجا یک مهمانخانه ارزان و تمیز درست در خیابان اصلی شهر کازان می باشد. کرملین را رد کنید، به سمت مرکز خانوادگی کازان بروید ویا با اتوبوس شماره 5 به ارنا بروید. از خیابان بائومن هم چندان دور نیست که در انجا کافه، کلوب و رستورانهای متعددی وجود دارد.

هتل های کازان

هتل ایهات

هتل فاتیما

یک هتل ارزان و تمیز در مرکز شهر می باشد که فاصله چندانی با کرملین ، رودخانه کازانکا، منطقه فن فست، و ایستگاه اتوبوس مرکزی ندارد. موقعیت این هتل درست در قلب شهر کازان می باشد و امکان بازدید از جاذبه های کازان را فراهم می کند.

هتل های ارزان روسیه

هتل فاطیما

مهمانخانه هپی هاوس

این هتل در نزدیکی هتل آرت، به همان اندازه راحت و مناسب می باشد و البته کمی ارزانتر.. این مهمانخانه پر از اتاقهای رنگارنگ و شاد با فضای دوست داشتنی می باشد. اگر به تنهایی سفر می کنید، یا بدنبال هتل های ارزان در روسیه هستید، و ترجیح میدهید بیشتر برای تفریحات روسیه هزینه کنید، این هتل بهترین انتخاب است. موزه ها و جاذبه های کازان در نزدیکی این هتل هستند و دسترسی به آن دشوار نخواهد بود.

رزرو هتل برای جام جهانی

هتل هپی هاوس

هتل آلماز

یکی از ارزانترین هتلهای روسیه و البته کوچک در بالای خیابان بائومان می باشد. این هتل لوکس نیست ولی تمیز با جوی صمیمی دارد. قدمت دکوراسیون این هتل، جذابیت ویژه ای به آن بخشیده است. موقعیت هتل خوب است و دسترسی به رستوران، کافه، کلوب، مراکز خرید کازان را برای شما امکانپذیر می سازد.

هتل آلماز کازان

هتل آلمازجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×