دریای سیاه سوچی

دریای سیاه سوچی (Black Sea Sochi)  گرم ترین دریا در روسیه و یکی از اماکن تفریحی در شهر سوچی می باشد. حجم آب این دریا 420 هزار متر مکعب و طول خط ساحلی آن نیز 4790 کیلومتر است. عمق آن نیز همانند عمق اقیانوس می باشد.دمای آب دریای سیاه در تابستان و زمستان متغیر است که در تابستان دمای آن به +26 و در زمستان به +6  کاهش می یابد.

سوچی، نگین دریای سیاه

سوچی، نگین دریای سیاه

دریای سیاه سوچی یکی از جوان ترین دریا های جهان می باشد.جزر و مد این دریا کم است و حداکثر دامنه ی نوسان جزر و مد بین 3 تا 10 سانتی متر می باشد.رود خانه های زیادی به این دریا جاری هستند و همین خصیصه این دریا را از باقی دریاها متمایز می کندو به همین دلیل شوری آب دریا سیاه نصف شود.متخصصان معتقدند که این مقدار نمک بهترین مقدار برای حمام آفتاب برای مسافران تور سوچی می باشد و این امر گواهیست بر محبوبیت سواحل دریای سیاه.

دریای سیاه سوچی

دریای سیاه سوچی

سن دریای سیاه به 10 سال هم نمی رسد. نام دریای سیاه توسط کسانی که در ساحل آن زندگی می کرده اند نام گذاری شده اما تاکنون حدود 700 نام از نام های این دریا را شناسایی کرده اند. از جمله می توان به سیتیان ، سارماتیان ، اسلاویک ، خزر، آمازون و روسی اشاره کرد.

دریای سیاه سوچی

دریای سیاه سوچی

تغییرات سطح دریا در محدوده ی سوچی به جهت باد بستگی دارد، یعنی اگر باد از سمت شمال شرقی بوزد آن گاه آب را از  سطح ساحل پس می زند بنابراین سطح آب افت پیدا کرده و در نتیجه سواحل سوچی  توسعه می یابند. اما اگر باد از سمت جنوب غربی بوزد دریای سوچی طوفانی شده و موج ها شروع به جاروب ساحل کرده و از توسعه ی آن کاهش می یابند.

دریای سیاه سوچی

دریای سیاه سوچی

تنوع حیات وحش و گیاهان این منطقه نیز انسان را به شگفتی وا می دارد. دریای سیاه محل زندگی بیش از 1500 موجود زنده، 250 نوع جلبک و 180 نوع ماهی می باشد. جلبک های اعماق دریا شامل انواع سبز، قهوه ای و قرمز می باشند. جالب است بدانید جلبک فسفری یک نوع شگفت انگیز از انواع جلبک های پلانکتونی می باشد، که قابلیت تابش نور در شب را داراست. به همین دلیل گاهی در ماه آگوست نقاط نورانی در دریا دیده می شود.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×