بهترین زمان سفر به روسیه

 

میخواهید به روسیه سفر کنید ولی در مورد تاریخ رزرو تور روسیه مطمئن نیستید؟ سفر به روسیه از سفر جمهوری دومینیک و یا فرانسه کمی پیچیده تر می باشد.. ولی نگران نباشید.. مطمعن باشین با انتخاب ما قدم در راه درستی گذاشتین.. ما بهتون کمک میکنیم تا در مورد آب و هوای روسیه اطلاعات لازم رو بدست بیارین و بهترین زمان سفر به روسیه رو انتخاب کنین.. در ابتدا نگاهی به متوسط دما در مسکو و سنت پترزبورگ بندازین:

بهترین زمان سفر به روسیه

آب و هوای مسکو

متوسط دما در مسکو به طور قابل توجهی نوسان دارد.. جولای و آگوست گرم ترین ماه ها در پایتخت روسیه می باشند.. میانگین دما 19 درجه سانتیگراد می باشد و گاهی تا 30 درجه تجاوز می کند.. به دلیل آب و هوای قاره ای، افزایش دما در این شهر بسیار محسوس می باشد.. ژآنویه در مسکو سردترین ماه سال است که دما تا -8 درجه می رسد..

بهترین زمان سفر به مسکو با توجه به آب و هوا، اواخر بهار می باشد.. در این فصل میتوانید برای ساعات طوالانی به گشت و گذار در مناظر دیدنی و جاذبه های گردشگری مسکو بپردازید..

آب و هوای سنت پترزبورگ

متوسط دما در سنت پترزبورگ از پایتخت روسیه، یعنی مسکو پایین تر است.. جولای و آگوست گرم ترین ماه های سال در سن پترزبورگ می باشد و روزهای آفتابی طولانی انتظار شما را می کشد.. میانگین دما در تابستان به 18 درجه می رسد، گاهی خیلی گرم می شود و دما به 30 درجه می رسد.. سردترین ماه ژانویه با متوسط دمای -6 درجه می باشد..اکتبر و نوامبر هم معتدل ترین و بارانی ترین ماه ها هستند..

بهترین زمان سفر به سن پتربورگ با توجه به آب و هوا اواخر بهار (اوایل ژوئن) می باشد و میتوانید زمان زیادی را در فضای آزاد خوش بگذرانید و از جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ دیدن کنید..

بهترین وقت سفر به روسیه

فصل اوج سفر به روسیه از ماه می تا اکتبر می باشد.. پس این بهترین زمان ثبت نام در تور روسیه است و میتوانید به راحتی از شاهکارهای هنری روسیه مثل کاخ پترهوف، پارک پوشکین و گلدن رینگ دیدن کنید..  در طول تابستان، جاذبه های گردشگری روسیه شلوغ می شود، و تقریبا دسترسی به آنها امکان پذیر نیست.. پس بهترین زمان سفر به روسیه اواخر بهار و اوایل پاییز می باشد و حسابی سورپرایز خواهید شد!

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×