3 تا از شهرهای دور افتاده روسیه

نقاط توریستی زیادی در روسیه وجود دارد که معدود افرادی جرات رفتن به آنجا را دارند. همه برج ایفل و یا ونیز ایتالیا را می شناسند ولی کمتر کسی از شهرهای ترسناک روسیه خبر دارد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به چنین مکانهایی علاقمندند، پس لیست 3 تا از شهرهای دور افتاده روسیه را بخوانید.

 

مولوگا

این شهر که در قرن 12 افتتاح شد، مدتها خالی از سکنه بود و در اوایل قرن 20 ، زمانی که به بندری در ولگا تبدیل شد، دوباره اهمیت پیدا کرد. در سال 1935 به منظور توسعه ذخایر آبی ریبینسک، تصمیم  به تخریب آن گرفتند و بیشتر سکنه به شهرهای اطراف انتقال داده شدند. 249 نفر از رفتن خودداری کردند و در شهر غرق شدند. این شهر 70 سال زیر آب بود تا اینکه در سال 1990 مخزن ریبنسک کاهش یافت. بخشی از شهر از آب بیرون است و در تور روسیه با قایق میتوانید به آنجا سفر کنید.

دیدنی های روسیه

مولوگا

ایولتین

ایولتین شهری در چوکوتکا می باشد که امروزه چیزی جز مخروبه نیست. این شهر در اصل برای اسکان دادن به کارکنان معادن در آن نزدیکی به وجود آمد. حدود 20 سال پیش این شهر دارای جمعیتی 3 هزار نفری بود. ولی امروزه کاملا خالی از سکنه می باشد.

روستاهای روسیه

ایولتین

چاروندا

چاروندا یکی از قدیمی ترین شهرهای لیست ما می باشد که قدمت آن به قرن 13 بازمی گردد. در طول سالیان دراز ، این مکان به اقامتگاهی مهم در مسیر تجار دریاچه ووژه تبدیل شد. در طول زمان ، این مسیرهای تجاری اهمیت خود را از دست دادند و همچنین شهر هم بی اهمیت شد.

جاذبه های توریستی روسیه

چاروندا روسیه

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×