5 تا از کوچک ترین شهرهای روسیه

روسیه یکی از بزرگترین کشورهای دنیاست که  روستاها و شهرهای کوچکی هم دارد که با قلعه ها کرملین ها، کلیساها و صومعه ها چوبی متمایز می شوند. در واقع ده ها شهر زیبا و کوچک در گوشه و کنار این کشور، بر روی تپه ها، در چمنزارها، نزدیک رودخانه ها وجود دارد که گردشگران تور روسیه را به خود جذب می کنند. ما در اینجا به معرفی 5 تا از کوچک ترین شهرهای روسیه می پردازیم:

 

روستوف

این شهر برای ایمنکه با روستوف جنوبی اشتباه گرفته نشود به روستوف ولیکی (روستوف کبیر) معروف است و بهترین مجموعه کرملین در بیرون از مسکو را دارا می باشد. بخشی از گلدن رینگ، میراث تاریخی شمال شرق مسکو، در اینجاست و به خاطر این همه جاذبه تاریخی شهر روستوف، به آن موزه باز نیز گفته می شود. صومعه اسپاسو در این شهر نمای بی نظیری از دریاچه نرو ارائه می کند.

جاذبه های روسیه

روستوف

پلیوس

این شهر کوچک که در قرن دوازدهم تاسیس شد،، توسط مغول در سال 1238 تخریب شد و بعد از آن در 1410 به منظور حفظ مسکو بازسازی شد. قدیمی ترین بخش این شهر در کنار رودخانه ولگا می باشد ، جایی که میتوان بخشهایی از قلعه قدیمی و کلیسای زیبا و به تازگی بازسازی شده ریسارکشن و موزه اسحاق لویتان، نقاش معروف را دید.

شهرهای کوچک روسیه

پلیوس

ویاتسکویه

این روستا در 300 کیلومتری مسکو، قطعا یکی از زیباترین روستاهای روسیه به شمار می رود. ساختمانهای این شهر کوچک با سرمایه گذاری های تاجر بزرگ، اولگ ژاروف، بوجود آمد. ویاتسکویه یک شهر رنگارنگ و کوچک و بکر می باشد که موزه ها و جاذبه های تاریخی زیادی در خیابانهای قدیمی آن پیدا خواهید کرد. نام مسعتار این روستا به دلیل جاذبه های فراوان “روستایی که میخواهد شهر باشد” نهاده شد.

تور روسیه

ویاتسکویه

اسو

شهر دوست داشتنی و کوچک اسو با طبیعت زیبا ، توسط مردمی که در قرن 19 از ساخا مهاجرت کرده بودند، کشف شد. امروزه این جا به یکی از زیباترین جاذبه های شبه جزیره کامچاتکا تبدیل شده است. مسیرهای پیاده روی در اطراف پارک ملی بیسترینسکی، مسیرهای اسب سواری و سورتمه سواری و چشمه های آبگرم از دیدنی های اسو می باشند. در این شهر موزه خرس ها را نیز خواهید دید.

شهرهای زیبای روسیه

اسو

کارگوپل

کارگوپل زمانی یکی از ثروتمندترین شهرهای روسیه به ویژه در قرن 16 بود. این شهر در مسیر تجاری رود باستانی اونگا بین مسکو و ارخانلسک می باشد. امروزه کارگوپل یک شهر ساحلی جذاب است  که تعداد کلیساهای آن از مردمانش بیشتر است. پارک ملی کنوزرسکی و مجموعه فرهنگی تاریخی کلیساهای چوبی نیز در این شهر می باشند.

دیدنی های کشور روسیه

کارگوپلجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×