5 غذای خیابانی محبوب در روسیه

اگرچه روسیه به خاطر غذاهای خانگی بیشتر معروف است، همیشه امکان غذا پختن در خانه نمی باشد. 9 غذای روسی را می شناسید؟ در اینجا 5 غذای خیابانی محبوب در روسیه را معرفی می کنیم که اررزان و خوشمزه می باشند:

 

چبورک

این نان خمیری با اسم جالبی که دارد ، یکی از میان وعده های محبوب در سراسر کشور روسیه می باشد. چبروکی یک خمیر مثلثی نازک پر از گوشت چرخ شده، ادویه و ترشیجات می باشد که در روغن داغ سرخ می شود. موقع گاز زدن به چبروکی مراقب باشید، چرا که گوشت آن آبدار و داغ است.

چبورک

چبورک

بلینی

پنکیک نازک که در سراسر روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه این غذا یکی از محبوب ترین میان وعده های روسی در رستورانهای خیابانی زنجیره ای ترموک به شمار می رود. بلینی با ژامبون، پنیر، خاویار قرمز و عسل  درست می شود.

غذاهای خیابانی روسی

بلینی

سیب زمینی پخته

این غذای رژیمی نه تنها در روسیه، بلکه سراسر دنیا محبوب است. در کافه های خیابانی روسیه میتوانید این غذای لذیذ را که با پنیر، کره، قارچ، ترشی و تکه های ماهی قزل پر می شود، نوش جان کنید.

غذاهای روسی

سیب زمینی پخته

شاوارما

یک جور خوراک گوشت که در ایستگاه های مترو بیشتر به فروش می رسد. یک تکه گوشت بزرگ که جلوی شما سرخ می شود و ساندویچ گوشت با سبزیجات، سس گوجه و سس مایونز سرو می شود.

غذاهای خیابانی مسکو

شاوارما

پیراشکی

کلمه پیروژ از لغت باستانی “Pir” در زبان روسیه گرفته شده که به معنای جشن می باشد. هیچ جشنی نمی تواند بدون این غذا برگزار شود. این غذای لذیذ با گوشت، ماهی، برنج، پیاز سرخ شده و انواع میوه پر می شود.

پیراشکی

پیراشکیجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×