5 بهشت پنهان در مسکو!

منطقه مسکو به خاطر جاذبه های تاریخی معروف است و در این شهر بهشت های پنهان زیادی وجود دارد که تنها اهالی مسکو از وجود آن خبر دارند مثل پارک های ملی، عمارت های زیبا،صومعه ها و کلیساهای ارتدوکس و موزه های محلی هنر و ادبیات.. بیش از 5 میلیون گردشگر داخلی و خارجی در طول سال به ویژه در تعطیلات رسمی از این جاذبه ها بازدید می کنند. در اینجا به معرفی 5 بهشت پنهان در مسکو! می پردازیم:

 

پارک ملی لوسینی اوستروف

این پارک ملی واقع در حومه شهر، در 11 کیلومتری مسکو می باشد. قبلا به عنوان یک ایستگاه عشایری شناخته می شد، بعدها به بهشتی پنهان در خارج شهر معروف شد که گردشگران تور روسیه ویژه نوروز در اینجا میتوانند از حیوانات بومی دیدن کنند و عکسهای فوق العاده باورنکردنی بگیرند.

پارک های روسیه

پارک ملی لوسینی اوستروف

عمارت آرخانگلسکویه

این عمارت تاریخی بزرگ، واقع در منطقه مسکو، 30 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. اینجا به خاطر سبک معماری فرانسوی معروف می باشد و برخی به خاطر کلکسیون هنری داخل عمارت، آن را “ورسایل روسیه” می نامند. آرخانگلسکویه یکی از برجسته ترین عمارت های کشور و از بازمانده های سلسه رومانوف می باشد.

جاذبه های گردشگری روسیه

عمارت آرخانگلسکویه

صومعه ترینتی لاورای سنت سرجیوس

این صومعه یکی از مهم ترین کلیساهای ارتدوکس در سراسر کشور به شمار می رود و یکی از اولویت ها برای کسانی ست که به دین و مذهب اهمیت می دهند . این ساختمان بسیار زیباست و بازدیدکنندگان سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

جاذبه های تاریخی روسیه

صومعه سنت سرجیوس

شهر کورولف

کورولوف واقع در شهر مسکو، درست در 50 کیلومتری پایتخت ، یکی از قدیمی ترین شهرهای روسیه به شمار می رود و یکی از بزرگترین مراکز تجاری در اروپای شرقی در اینجاست و روزانه فعالیت می کند. یک موزه کوچک در نزدیکی مرکز شهر وجود دارد که در آنجا میتوانید از ماشین آلات موزه بازدید کنید. در این شهر دکه های غذا فروشی و سوغات فروشی بسیاری وجود دارد و یکی از باید های مسکو می باشد.

شهرهای روسیه

شهر کورولوف

خانه ملیخوف چخوف

این منطقه واقع در جایی به دور از مسکو، 80 کیلومتری مسکو می باشد که با ماشین به راحتی قابل دسترسی ست. همه چیز در اینجا مربوط به آنتوان چخوف و زندگی اوست. خانه قدیمی و باغش، قفسه های پر از کتاب و مجسمه های کوچکی که در طول سفرهایش خریده، میزی که روی آن کتاب می نوشته، و حتی برخی از دارایی های خصوصی اش.. حال و هوای این خانه به گونه ای ست که حس می کنید جخوف هنوز زنده است و اینجا زندگی می کند!

دیدنی های عجیب روسیه

خانه ملیخوف چخوفجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×