3 تا از معتبرترین مراکز خرید مسکو

برای کسانی که در طول 25 سال گذشته با زندگی مدرن روسیه ارتباط برقرار نکرده اند، خرید برای طبقه پایین جامعه شاید تجربه ای منفی به نظر برسد! ولی با تغییر رژیم سیاسی، خرید هم در این کشور تغییر کرد.

امروزه حتی در کوچترین خیابانهای مسکو، فروشگاه هایی برای خرید سوغات در روسیه  و هر چیزی که بخواهید را پیدا خواهید کرد و خبر خوب این است که همه این فروشگاه ها اجناس گران نمی فروشند. 3 تا از معتبرترین مراکز خرید مسکو را در اینجا معرفی میکنیم:

 

مرکز خرید گام

فروشگاه بزرگ گام در مسکو بخش بزرگی از شرق میدان سرخ مثل یک کاخ سلطنتی ، معماری قرن 19 را به تصویر می کشد. این پاساژ دارای سه طبقه شیک و سقف شیشه ای می باشد که با پله های برقی به هم متصل است. فروشگاه گام علاوه بر طراحی زیبا ، دارای مغازه هاییست که بهترین برندهای دنیا ، عمده فروشی ها، مراکز تفریحی و فرهنگی و رستورانهای متعدد ارائه می کند. گام یکی از زیباترین مراکز خرید مسکو و همچنین بهترین مراکز خرید دنیا به شمار می رود.

آدرس: میدان سرخ، مسکو

مرکز خرید گام مسکو

فروشگاه GUM

مرکز خرید تسوم

فروشگاه تسوم واقع در خیابان پتروفکا، در نزدیکی میدان سرخ، تئاتر بولشوی، موزه تاریخی و سایر جاذبه های گردشگری مسکو می باشد. تسوم مسکو مثل سایر بازارهای سلطنتی یکی از جذاب ترین مراکز خرید روسیه به شمار می رود چرا که بیش از هزار برند معروف لباس، کفش، لوازم جانبی و خانگی را به فروش می رساند. علاوه بر تجربه ای به یاد ماندنی از خرید میتوانید در محیطی فوق العاده زیبا ، شاهد معماری کلاسیک روسیه باشید.

آدرس: پتروفکا، مسکو، در خیابان تئاتر بولشوی

مرکز خرید تسوم

مرکز خرید TSUM

پاساژ پتروفسکی

پاساژ پتروفسکی در مسکو که قدمت آن به 1906 برمی گردد، قطعا یکی از گران ترین فروشگاه های مسکو به شمار می رود. این پاساژ واقع در خیابانی با همان نام در نزدیکی میدان سرخ می باشد و برای هرکسی قابل دسترسی ست. خرید در مرکز خرید باشکوه پتروفسکی حداقل برای چند ساعت به شما حس یک مقام سلطنتی را می دهد.

آدرس: پتروفکا مسکو، 10 دقیقه تا میدان سرخ، در نزدیکی تئاتر بولشوی و تسوم

پاساژ پتروفسکی مسکو

پاساژ petrovsky

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×