اقامتی لوکس در 3 هتل مسکو

مسکو یکی از بزرگترین پایتخت های دنیا از جاذبه های زیادی مثل کلیسای سنت باسیل، کاخ کرملین و میدان سرخ بهره می برد. وقتی از این شهر بازدید می کنید، حتما دلتان میخواهد مثل یک تزار غذا بخورید و مثل یک شاهزاده بخوابید. لوکس ترین هتل های روسیه با مبلمان شیک و طراحی به سبک قرن نوزدهم را در مسکو خواهید یافت. اقامتی لوکس در 3 هتل مسکو را با ما تجربه کنید:

 

هتل هیلتون لنینگراد

هتل هیلتون یکی از آسمان خراشها به سبک استالینیست و بهترین هتلهای لوکس مسکو که در سال 1954 ساخته شد. دکوراسیون فوق العاده هتل چیزی نیست که یکشبه طراحی شده باشد و مدت ها برای آن وقت گذاشته اند. سرویس هتل هیلتون در حد استانداردهای بین المللی ست و غیر ممکن است از رفتن به این هتل پشیمان شوید.

هتل هیلتون مسکو

Hotel Hilton

هتل ماریوت گرند

فضای بیرونی هتل ماریوت مسکو با گنبد شیشه ای و فواره های دیدنی شما را خیره می کند تا به لابی هتل برسید. اگر برای خرید به مسکو سفر کرده اید، این بهترین گزینه برای اقامت می باشد. این واقع در خیابان تورسکایا، بهترین مراکز خرید را در نزدیکی خود دارد. سالن غذاخوری نئوکلاسیک یلیسایف 10 دقیقه و میدان سرخ و کرملین هم تنها 30 دقیقه تا اینجا فاصله دارند. اتاقهای هتل از آخرین امکانات رفاهی برخوردارند.

هتل ماریوت گرند مسکو

Marriott Grand Hotel

هتل متروپل

هتل متروپل یک نقطه عطف تاریخی در مسکو می باشد. این هتل از 1899 تا 1907 تحت ساخت و ساز بود و توجه هنرمندان زیادی را به خاطر گنبد بتنی به خودش جلب کرد. این اولین هتل در مسکو می باشد که مجهز به آبگرم و خط تلفن در اتاق شد. متروپل تنها هتلی ست که قبل از انقلاب روسیه ساخته شد و هنوز پابرجاست.

هتل متروپل مسکو

Hotel Metropol

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×