10 موزه برتر مسکو

 10 موزه برتر مسکو

 Top 10 Museums of Moscow

اگر برای اولین بار به روسیه، پایتخت روسیه سفر می کنید، بهتر است با 10 موزه برتر مسکو آشنا شوید:

 

 10 موزه برتر مسکو

 

clipartpainter-iconموزه کاخ کرملین

 

کاخ کرملین مسکو ، نماد دولت روسیه، توسط یکی از بزرگترین گروه های معماری دنیا ساخته شده است که یکی از بهترین دیدنی های روسیه می باشد. این کاخ یکی از غنی ترین آثار تاریخ و فرهنگ و هنر روسیه می باشد. این کاخ کرملین قطعا جاذبه گردشگری درجه یک مسکو به شمار می رود.

مجموعه موزه منحصر به فرد کاخ کرملین مسکو شامل یک اتاق زره، اتاق اعتراف، کلیسای جامع مقدس، کلیسای بانوی مقدس، کاخ پاتریش و کلیسای دوازده امام، می شود.

موزه کاخ کرملین

 

clipartpainter-iconموزه نگارخانه تریتایاکوف

 

در بین موزه های هنری ملی دنیا، موزه نگارخانه تریتیاکوف مسکو، یکی از زیباترین دیدنی های مسکو، از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. داخل این گالری با شاهکارهای هنری روسی متعلق به قرن دوازدهم تا اویل قرن بیستم روبرو خواهید شد. “تریتنی” اثر “آندری روبلوف”، “زن سوار بر اسب” اثر “کارل بریلوف”، “مسیح ظهور می کند” اثر “الکساندر ایوانف” و…

موزه نگارخانه تریتایاکوف

 

clipartpainter-iconموزه هنرهای زیبای ایالت پوشکین

 

موزه هنرهای زیبای ایالت پوشکین بزرگترین موزه هنرهای زیبای اروپایی در مسکو و یکی از مراکز تفریحی روسیه می باشد. در اینجا آثار هنرمندان معروف مثل رامبراند، بوتسلی، کانالتو، گاردی، تیپولو و همچنین آثار امپریونیستی مثل ون گوک، سزان، مونه، پیکاسو را خواهید دید. این یک فرصت طلایی برای دیدن هنرهای امپریونیستی و مدرنیستی می باشد. این موزه آثار معروفی که سالها از دسترس عموم خارج بوده است را به نمایش می گذارد.

موزه هنرهای زیبای ایالت پوشکین

 

clipartpainter-iconموزه هنرهای چند رسانه ای

 

موزه هنراهای چند رسانه ای ، یکی از تاریخی ترین مراکز تفریحی مسکو، شامل مجمع عکاسان مسکو، موزه و دانشکده عکاسی هنرهای چند رسانه می شود. مجمع عکاسان مسکو برای اولین بار در سال 1996 به عنوان اولین موزه روسیه مختص به عکاسی تاسیس شد.

موزه هنرهای چندرسانه ای

 

clipartpainter-iconموزه وینزاوود برای هنرهای معاصر

 

موزه هنری وینزاوود قدیمی ترین موزه مسکو به شمار می رود. امروزه این مجتمع با مساحت 20000 متر مربع محل گالر ی های هنری متعدد و استودیو های طراحی و همچنین کافه های بی نظیر می باشد. وینزاوود میزبان کنسرت ها، جشنواره ها و دیگر رویداد های عمومی است.

 موزه وینزاوود برای هنرهای معاصر

 

clipartpainter-iconموزه هنر مدرن مسکو

 

موزه هنر مدرن مسکو تنها موزه ای است که به هنرهای مدرن از قرن 20 تا 21 اختصاص داده شد. اینجا توسط یک هنرمند معروف روسی و مجسمه ساز ماهر ساخته شد. این موزه پیشرفت آوانگارد در هنر را به تصویر می کشد. بخش وسیعی از این موزه هنرهای مدرن مسکو به شاهکارهای هنرمندان روسی مثل پابلو پیکاسو اختصاص یافته است.

موزه هنر مدرن مسکو

 

clipartpainter-iconموزه پلانتریوم مسکو

 

موزه پلانتریوم مسکو یا همان افلاک نما، در 5 نوامبر 1929 افتتاح شد. در 12 ژوئن 2011 بازسازی و بازگشایی شد. در حال حاضر یک مجموعه چند منظوره می باشد که یک مرکز علمی و اموزشی، مرکز تفریحی خانواده برای سنین مختلف را داراست. این موزه یکی از بزرگترین افلاک نما ها یا رصدخانه های دنیا به شمار می رود.

موزه پلانتریوم مسکو

clipartpainter-iconموزه گاراژ سنتر برای فرهنگ معاصر

 

موزه گاراژ سنتر که در سال 2008 تاسیس شد یک پروژه بزرگ هنری غیر دولتی مستقر در مسکو می باشد که به کشف و کاوش در فرهنگ معصر می پردازد. هدف این مرکز انتقال فرهنگ معصر و مدرن به مسکو می باشد تا فرهنگ جدیدی را در روسیه وارد کرده و نسل جدید هنرمندان را به هنرهای مدرن جهان تشویق کند.

موزه گاراژ سنتر برای فرهنگ معاصر

 

clipartpainter-iconموزه جانور شناسی دانشگاه مسکو

 

موزه جانور شناسی دانشگاه مسکو، بزرگترین و قدیمی ترین موزه تاریخی طبیعی مسکو می باشد. این موزه فعالیت های مهم جانورشناسی، کشفیات مهم و نشریات علمی بسیاری در سابقه خود دارد. بازدیدکنندگان از این موزه می توانند اطلاعات بسیار ی در مورد تنوع حیوانات و جزئیات دیگر بدست آورند.

موزه جانور شناسی دانشگاه مسکو

 

clipartpainter-iconموزه ودکا

 

موزه ودکا روسیه یکی از جالبترین دیدنیهای روسیه و تفریحات مسکو به شمار می رود که می توانید در آن از تاریخچه ودکا مطلع شوید. شما از راز و رمز چگونگی تولید و توزیع این نوشیدنی و مارک های مختلف آن اطلاعاتی کسب می کنید!

موزه ودکا

 

 

برای ثبت نام در تور روسیه با کارشناسان ما در آژانس سعادت سیر تماس بگیرید.


جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×