کوه زیبای آخون بزرگ سوچی و عکس

کوه زیبای آخون بزرگ سوچی

اگر سفر زمینی به روسیه داشته باشید ، در مسیر سفر خود به مناظر زیبایی از سوچی برخواهید خورد که زیبا و تماشایی هستند . تور سوچی تابستان 95 یکی از جذاب ترین تورهای مورد علاقه ایرانیان است و طبیعت سوچی یکی از دلایل این انتخاب است . کوه آخون بزرگ یکی از دیدنی های سوچی ست که مردم روسیه نیز خیلی به آن علاقمندند و از تابستان به عنوان یکی از تفرجگاههای مورد علاقه شان به آنجا عزیمت می کنند با انتخاب تور روسیه و یا تور سوچی می توانید به کوه زیبای آخون بزرگ ، یکی از زیباترین کوه های سوچی سفر کنید.
http://russia12.com

کوه زیبای آخون بزرگ سوچی

آخون بزرگ نام کوهی ست که درسال 1936 -1935 به دستور ژوزف استالین، ژنرال سابق حزب کومونیست اتحاد شوروی، بر بالای آن یک برج دیده بانی تاریخی بنا گردید. سرگی ووروبیوف ، معمار اهل مسکو، کار طراحی و ساخت آن را انجام داد. او این برج را به سبک برج های مراقبت قرون وسطی که در منطقه ی قفقاز رایج بود، طراحی کرد. ارتفاع کوه آخون بزرگ 663 متر از سطح دریا و ارتفاع برج 5/30 متر است از بالای این برج منظره زیبایی از رشته کوه های قفقاز قابل مشاهده می باشد.

http://russia12.com

کوه زیبای آخون بزرگ سوچی

جاده ای کوهستانی و زیبا نیز به طول 11 کیلومتر به سمت قله کشیده شده است. 200 متر آن در مدت 102 روز ساخته شده که این امر در جاده سازی رکورد محسوب می شود. علاوه بر جاده ای که از ماتسستا تا ارتفاعات کوه آخون کشیده شده است، خود این برج نیز یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری در این منطقه است. هزاران گردشگر خارجی و داخلی، از شهرهای مختلف روسیه، به دفعات از این منطقه دیدن می کنند.جنگلی که ارتفاعات کوهستان آخون را پوشانده در نوع خود شاهکاری طبیعی ست. کارکنان پارک ملی سوچی به دقت از درختان زیبای بلوط، راش، ممرز و گیاهان نادر بومی این ناحیه مراقبت می کنند. همچنین اطراف این برج تعداد زیادی غارهای آهکی وجود دارد.

http://russia12.com

کوه زیبای آخون بزرگ سوچی

http://russia12.com

آخون بزرگ سوچی‬‎

http://russia12.com

کوه زیبای آخون بزرگ سوچی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور روسیه تابستان 95 میتونید با این شماره 43674449 تماس حاصل فرمایید.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×