کوه آلبرتوس روسیه

کوه آلبرتوس روسیه

alberto’s mountain russia

 

قله آلبرتوس و یا آلبرتوز با نام محلی مینگییتاو ، یعنی کوه برف سفید، یکی از جاذبه های گردشگری روسیه می باشد. این کوه آلبرتوس روسیه، یک کوه آتشفشان چند میلیون ساله از نوع استار تو ولکانو بوده و بلند ترین و مرتفع ترین قله رشته کوه قفقاز و بام قاره اروپا به شمار می رود. این کوه از دو قله غربی و شرقی به ارتفاعات ۵۶۴۲ متر و ۵۶۲۱ متر تشکیل یافته است. قله البروس ، یکی از مراکز تفریحی روسیه ، و پنجمین قله هفتگانه جهان نیز می باشد.

 

کوه آلبرتوس روسیه

camminata-iconبلندترین نقطه ی روسیه این کوهها هستند، حتی برخی معتقدند بلندترین نقطه ی اروپا نیز کوههای البروس است. بسیاری از توریست ها برای اسکی و اسنوبرد هرساله به این کوهها می آیند. ارتفاع کوه البروس 5600 متر برآورد شده است.

کوه آلبرتوس روسیه

 

camminata-iconاین قله در رشته کوه قفقاز ما بین دریای سیاه و دریای خزر در جنوب کشور روسیه در استان کاباردینو بالکاریا در همسایگی کشورگرجستان قرار دارد ,مرکز این استان شهر نالچیک می باشد.زبان رسمی کشور روسیه بیلاروس بوده و نژاد آن روسی –بیلاروس-هلندی-اوکراینی –و پول رایج آن روبل می باشد.اما مردمان قفقاز با زبان ترکی قفقازی صحبت می کنند.کوه آلبرتوس روسیه

 

camminata-iconرشته کوه عظیم قفقاز بطول ۱۲۰۰ کیلومتر از سه بخش تشکیل شده است بخش غربی از دریای سیاه تا آلبروس,بخش مرکزی از آلبروس تا قله کازبک و بخش غربی از کابک تا کشور آذربایجان قله شاه داغی و در نهایت در دریای خزر به پایان می رسد.

کوه آلبرتوس روسیه

 

 

برای ثبت نام در تور روسیه با ما تماس بگیرید.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×