کلیسای سنت باسیل مسکو

کلیسای سنت باسیل مسکو

St Basil’s Cathedral

 

اولین چیزی که پس از ورود به رد اسکوئر توجه شما را به خود جلب می کند، گنبد صورتی رنگ زیبای کلیسای سنت باسیل مسکو  و نمای جادویی یکی از معروف ترین دیدنی های مسکو می باشد. جالب است بدانید که رنگهای روشن و زیبا، 200 سال پس از ساخت این بنا ، به دیوارهای آن زده شد. نکته جالب دیگر در مورد این کلیسا این است که دیکتاتور سابق، ژوزف استالین از موقعیت این کلیسا در ورودی میدان رد اسکوئر به دلیل توده تظاهرات مردمی ، چندان راضی نبود. به همین دلیل تصمیم به تخریب این کلیسا گرفت ولی خوشبختانه اطرافیانش مانع این کار وی شدند…

 

کلیسای سنت باسیل مسکو

 

church-clip-art-church-clipart-iconکلیسای سنت باسیل مسکو با گنبد پیازی شکل رنگارنگ، یکی از دیدنی های نمادین روسیه می باشد. این کلیسا در انتهای رد اسکوئر و مرکز مسکو واقع شده است. تا 40 سال پس از ساخت به عنوان بلندترین ساختمان شهر شناخته میشد.

 

کلیسای سنت باسیل مسکوکلیسای سنت باسیل مسکو

 

church-clip-art-church-clipart-iconگاهی برخی کلیسای سنت باسیل یکی از دیدنی های روسیه ،را با کاخ کرملین مسکو اشتباه می گیرند. کلیسای جامع سنت باسیل از 10 کلیسای جداگانه تشکیل شده است. هر کلیسا شامل چند اتاق تو در تو می باشد. در ابتدا یک کلیسای جامع بود که هشت کلیسای دیگر آن را احاطه کرده بودند. دهمین کلیسا در سال 1588 به این مجموعه اضافه شد.

 

کلیسای سنت باسیل مسکو

 

church-clip-art-church-clipart-iconدر ساخت این کلیسای جامع از آجرهای تزییینی برای طراحی دکور استفاده شده است. در قرن شانزدهم با آجرهای جدید بازسازی شد.

 

کلیسای سنت باسیل مسکو

 

church-clip-art-church-clipart-iconاین کلیسای جامع در دوره جماهیر شوروی از جامعه ارتودوکس روسیه مصادره شد و امروزه به عنوان یک موزه تاریخی از آن استفاده می شود. از سال 1990 به میراث جهانی یونسکو تعلق یافت. امروزه بازدیدکنندگان می توانند از گالری های متصل به کلیسا دیدن کنند.

 

کلیسای سنت باسیل مسکو

 

برای ثبت نام در تور روسیه با کارشناسان ما در آژانس سعادت سیر تماس بگیرید.

 

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×