کراسنایا پولیانا در تابستان و عکس

کراسنایا پولیانا در تابستان

شهر سوچی یکی از بزرگترین و پرطرفدار ترین استراحتگاههای تابستانی در کشور روسیه ست که سالانه بیش از چهار میلیون توریست را به خود جذب میکنه .یکی از مناطق تابستانی که میتونید در تور سوچی تابستان 95 ببینید کراسنایا پولیانا ست که سالانه بیش از هزاران نفر را برای تفریح و ورزش های تابستانی پذیرا ست و توریستها هروقت (چه زمستون و چه تابستون) به این شهر سفر می کنند سری به این منطقه پر هیجان میزنن که در سال 1983 منطقه ی اطراف کراسنایا پولیانا به پارک ملی سوچی پیوست. چندی بعد این مکان توسط جرالد دورل، نویسنده و ناتورالیست مشهور، بازدید گردید.
http://russia12.com/

کراسنایا پولیانا در تابستان

کراسنایا پولیانا منطقه ای ست که گردشگرانی که به سوچی سفر می کنند بیشتر وقتشونو رو این منطقه اختصاص میدن چون یک اقامتگاه کوهستانی ست و جزو یکی از بهترین مراکز تفریحی روسیه بحساب میاد.تابستان اینجا خیلی گرم نیست و زمستان های ملایمی داره. کراسنایا پولیانا در زمستان هم خیلی جذاب و دوس داشتنیه .این منطقه در 42 کیلومتری آدلر واقع شده است.از بارزترین ویزگی های این منطقه اینه که دارای 20 خیابان، 900 خانه و 5 هزار نفر جمعیته.میانه های مسیر رودخانه ی مزیمتا در ارتفاع 600-550 متری از سطح دریا، چشم انداز وسیعی وجود داره در یک سو،  قله های آیبگا برفراز این چشم اندازه .در حالی که در سوی دیگر صخره های آچیشخو قرار گرفته اند.

http://russia12.com/

کراسنایا پولیانا در سوچی

کمی جلوتر در پائین رودخانه مزیمتا، شما میتونید قله های پوشیده از برف قفقاز را ببینید. این چشم انداز از هر سو به جنگلی سرسبز و انبوه از درختان بلوط، راش، شاه بلوط، ممرز، افرا و توسکا منتهی میشه ترکیب منحصر به فرد کوه های بلند و آب زلال منظره ی بی مانندی را در این منطقه به وجود آورده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که نمونه های آب و خاک این اکوسیستم با استانداردهای بالای اروپایی مطابقت داره .

http://russia12.com/

کراسنایا پولیانا در بهار

سه موزه ی تاریخی و محلی در کراسنایا پولیانا وجود داره. موزه ی طبیعت قفقاز نیز در ساختمان اداری جنگلداری کراسنایا پولیانا دایر می باشد. در اینجا شما میتونید گونه های کمیاب گاو، گوزن، خرس، گرازهای وحشی و بز های قفقازی که به صورت خشک شده نگهداری میشن را ببینید. همچنین میتونید با انواع حشرات، پرندگان و گیاهان بومی این منطقه آشنا شوید. موزه ی افتخارات ارتش نیز در ساختمان دبیرستان کراسنایا پولیانا واقع گردیده است. “بوریس تسخوماریا”، کارشناس تاریخ بومی، با همکاری معلمان این مدرسه و دانش آموزان آن به جمع آوری خاطرات سربازانی که در کوه های قفازستان جنگیدند پرداخته اند. اقامتگاه استو سادوک هم دارای یک موزه ی ادبی از آثار نویسنده ی انگلیسی به نام “آنتون هانزن تامساره” می باشد.

http://russia12.com/

کراسنایا پولیانا در زمستان

تقریباً تمام هتل های کراسنایا پولیانا برای سازماندهی تورهای کوهستان راهنمای تور دارند. می توانید به صورت گروهی با شرکت در تور روسیه به سمت دریاچه ی کاردیواچ واقع در ارتفاعات روستای نارزان، که دارای 120 چشمه ی معدنی است، پیاده روی کنید. مسیر گردشگری به سوی ایستگاه هوایی در محدوده ی آچیشکو نیز بسیار محبوب است. این مکان شرجی ترین هوای روسیه را دارد. در این جا بارش سالیانه برف و باران به بیش از 4000 میلی متر می رسد، اما در بعضی نقاط میزان بارش برف به بیش از 8 متر هم رسیده است. علاوه بر این ها، گردشگران می توانند به رافتینگ، جیپ سواری، دوچرخه سواری کوهستان، اسب سواری، شکار و یا ماهیگیری بپردازند.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×