پارک ریویرا سوچی (Riviera)

پارک ریوییرا (Riviera) یکی از مکان های دیدنی سوچی، واقع در مرکز این شهر و در نزدیکی بندر و تفرجگاه ساحلی، جهت گذراندن اوقات فراغت تزارهای روسی احداث گردیده است. این پارک یکی از زیباترین و قدیمی ترین پارک های سوچی است که در سال 1898 تاسیس شد. در پارک تاریخی ریویرا 240 نوع از 7000 گونه های گیاهی موجود است و یکی از سرسبزترین نواحی خط ساحلی دریای سیاه قفقاز به شمار می رود این پارک در اواخر قرن ۱۹ میلادی توسط واسیلی ساخته شد که علاوه بر طبیعت زیبایش دارای چشم اندازهای زیبا، زمین های ورزشی، سالن برگزاری نمایشگاه و کتابخانه است.

پارک ریویرا سوچی

پارک ریویرا سوچی

اگرچه این پارک در تمامی فصول سال زیباست اما توریست ها و افراد محلی در فصل تابستان، به این پارک خوش آب و هوا آمده تا از سکوت و طبیعت بکر آن استفاده کنند. این پارک محل دلپذیری جهت قدم زدن شبانه است.یکی از جذابیت های پارک، بیشه دوستی( Glade Of Friendship) است که درخت ماگنولیای کاشته شده توسط فضانوردان روسی در این بیشه واقع است. هم چنین 70نوع درخت ماگنولیا که یادبود افراد بشردوست و سرشناس در مجاورت آن ها قرار گرفته است، در این پارک یافت می شود.

جاذبه های گردشگری پارک ریویرا سوچی

جاذبه های گردشگری پارک ریویرا سوچی

باغ گیاه شناسی با داشتن هزاران گونه درخت و درختچه شگفت انگیز و نادر از سراسر جهان در مجاورت پارک قرار دارد. مسیر سرسبزی به نام گذرگاه نویسندگان شامل تندیس های نیم تنه ادیبان روس از دیگر جاذبه های پارک ریوییرا می باشد. این مسیر در انتها به آب نمای گل سنگ می رسد.پارک به علت مجسمه های متعددی که در سطح آن پراکنده اند، به باغ وحش مجسمه ها شهرت دارد.

پارک ریوییرا دارای مجموعه تفریحی و شهربازی می باشد که چرخ و فلک تعبیه شده در آن این امکان را به مسافران تور روسیه می دهد که از فراز آن مناظر زیبای کوهستان و شهر ساحلی، ساختمان سفید و دریای سیاه را از فراز آن قابل مشاهده نماییند. هم چنین آکواریومی در این پارک ایجاد شده که ماهی هایی از اقصی نقاط جهان را می توان در آن مشاهده نمود و در پارک ریویرا حدود 70 درخت ماگنولیا وجود دارد . گذرگاه نویسندگان از دیگر جاذبه های این پارک می باشد که مجسمه ی نیم تنه ی تمام ادیبان کلاسیک روس را درخود جای داده است.

جاهای دیدنی سوچی

جاهای دیدنی سوچی

شهربازی پارک ریویرا

شهربازی پارک ریویرا

پارک تاریخی ریویرا

پارک تاریخی ریویرا

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×