پارک دندراری سوچی

پارک دندراری (Dendrariy Park) یکی از بهترین مراکز تفریحی سوچی می باشد که در منطقه خوستینسکی سوچی واقع شده است.باغ گیاهشناسی دندراری سوچی در موقعیت بسیار خوبی نسبت به شهر سوچی قرار گرفته است و از مزایا آن بهره مندی از تله کابینی است که مسافران و گردشگری تور روسیه را به بام سوچی می رساند و از آنچا علاوه بر لذت از زیباییهای باغ و منظر شگفت انگیز دریای سیاه شما می توانید از زیبایی های چشم انداز شهر لذت ببرید.

پارک دندراری (باغ گیاهشناسی)

واژه ی دندراری از کلمه ی یونانی گرفته شده و به معنی “مجموعه ی درختان” می باشد. این مجموعه شامل 1700 گونه ی گیاهی است.پارک دندراری در سال 1892 توسط سرگی هودکوف، ناشر روزنامه ی سنت پترزبورگ، ایجاد شد و کارل لانگاو، باغبان مشهوری بود که در اجرای این پروژه نقش داشت. او معتقد بود که نادرترین گیاهان دنیا باید در این باغ پرورش داده شود.
نهال ها، قلمه ها و بذرها از باغ گیاه شناسی نیکیتسکی در یالتا، باغ آلکساندر اولدنبورگسکی در گاگرا و از بهترین باغ های برلین، درسدن و لیپزیگ به اینجا آورده شدند.

پارک دندراری سوچی (Park Dndrary)

پارک دنداری تلفیق متعادلی از باغ های بالکنی ایتالیا و پارک های منظر انگلستان می باشد و مجموعه ای منحصر به فرد از گیاهان کمیاب و عجیب از نقاط مختلف جهان از جمله گونه های از آمریکای شمالی و جنوبی ، استرالیا و نیوزلند ، قفقاز ، چین و ژاپن ، شرق دور و هیمالیا در زمینی به مساحت 48 هکتار گردآوری شده است.اکثر این گیاهان در طول سال سر سبز می باشند.

پارک گیاه شناسی دندراری سوچی

پارک گیاه شناسی دندراری سوچی

جاذبه های گردشگری پارک دندراری سوچی

جاذبه های گردشگری پارک دندراری سوچی

پارک دندراری سوچیجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×