پارک آبی آکوالوو سوچی و عکس

پارک آبی آکوالوو سوچی

اگر با تور روسیه سفر کرده اید و می خواهید لحظات شادی را همراه با کودکانتان تجربه کنید،پارک آبی آکوالوو سوچی یکی از انتخاب های ایده آل برایتان است. این مجتمع که از تفریحات روسیه است، دارای انواع وسایل و تجهیزات بادی برای بازی و سرگرمی کودکان و بزرگسالان می باشد. در این شهربازی امنیت کودکان و شادی و نشاط آن ها مورد توجه قرار گرفته است.

http://russia12.com/

پارک آبی آکوالوو سوچی

http://russia12.com/ پارک آبی آکوالوو در جزیره سوچی و در کشور روسیه قرار گرفته است . این پارک آبی یکی از بزرگترین پارک های آبی دریای سیاه می باشد . در این پارک انواع سرسره های متعدد و مارپیچ و هیجان انگیزی برای مسافرین تور سوچی تابستان 95 وجود داره که برای یک روز تفریحی خانوادگی برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود این پارک آبی خیلی معروفه و روزانه هزاران مشتری داره.

http://russia12.com/

پارک آبی آکوالوو سوچی

http://russia12.com/ این پارک از قسمت های متنوع و مختلفی تشکیل شده است از جمله : استخر های سر پوشیده و رو باز که پوشیده از کف است ، سرسره های متعدد ، چرخ و فلک بزرگ با منظره ی دریای سیاه ، اجرای برنامه زنده موسیقی و حرکات موزون و برنامه های سرگرم کننده دیگر همانند طناب کشی در آب ، حرکات نمایشی با موتور و ماشین های اسپورت ، اجرای نمایش های کودکانه جالب ، تمرینات ورزشی و موزون در آب با مربی ، سونا و ماساژ و جکوزی ، کافی شاپ های متعدد ، نقاشی صورت کودکان ، میز نقاشی و مجسمه سازی کودکان ، استخرهای ویژه کودکان بخشی از تفریحاتی است که شما در پارک آبی آکوالوو سوچی می توانید تجربه کنید .

http://russia12.com/

پارک آبی آکوالوو سوچیجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×