هتل سنترال هاستل — رد اسکوار مسکو و عکس

هتل سنترال هاستل — رد اسکوار مسکو

Central Hostel — Red Square Moscow

برای رزرو تور مسکو ارزان قیمت باید از بعضی خدمات تورها صرف نظر کرد تا نهایتا هزینه تور کمتر از معمول در بیاد اما به نظرم نباید هزینه رو با انتخاب یه هتل بد ، کاهش بدین . هتل های مسکو از نظر قیمت و امکانات ، تنوع زیادی دارن و میشه بینشون هتل خوب با قیمت و مکان مناسب پیدا کرد . هتل سنترال هاستل یکی از هتل های 2 ستاره مسکو بشمار میاد که موقعیت مکانی خوبی داره و نسبت به قیمتش میتونین انتظار خدمات معمولی ازش داشته باشین .
http://russia12.com/

معرفی سنترال هاستل — رد اسکوار روسیه

http://russia12.com/در مسکو به دلیل اینکه تعداد توریست ها از هر نوع قشری و با وضعیت مالی مختلفی وارد این شهر میشن، برای استفاده بهتر از انواع هتل های یک و دو ستاره نیز استفاده میکنن یکی از این هتل های دو ستاره ،هتل سنترال هاستل رد اسکوار نام داره .این هتل در واقع یک مسافرخانه ست که توریست ها از آن استفاده می کنند. این مسافرخانه در مسکو در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار داره.اين مسافرخانه اقامتي مقرون به صرفه را به ميهمانان تور روسیه ارائه ميدهد .این مسافرخانه اقامتگاه خوبیست برای کسانیست که یک سفر کاری یکی دوروزه در راه دارن.

http://russia12.com/

هتل سنترال هاستل مسکو

http://russia12.com/اتاقهای هتل سنترال هاستل، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت این یک مسافرخانه مجهزیست که نباید اونو دست کم گرفت.

http://russia12.com/

هتل سنترال هاستل مسکو

http://russia12.com/

هتل سنترال هاستل — رد اسکوار مسکو

http://russia12.com/از دیگر امکانات آپارتمان هتل سنترال هاستل عبارتند از:ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی، خشکشویی، بسته های نهار ، فکس و کپی ،سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، دستگاههای خودکار فروش نوشابه ، دستگاههای خودکار فروش تنقلات،پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، اتاقهای پاک و بدون سیگار، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار ،بار ،اتاقهای ضد صدا ، گرمایش ، منطقه بدون سیگار ، بار مخصوص تنقلات و … می باشد

http://russia12.com/

http://russia12.com/

هتل سنترال هاستل — رد اسکوار مسکو

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور روسیه تابستان 96 میتونید با کارشناسان ما در تماس باشین اینم شماره تلفن ما 02143674367جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×