معرفی جاذبه های گردشگری روسیه

معرفی جاذبه های گردشگری روسیه

روسیه هر تفریح و سرگرمی که فکرشو بکنین، برای بچه هاتون داره. چه بچه های آرومی که عاشق کتاب خوندن هستن و چه اونایی که از دیوار راست بالا میرن و همچنین میتونید از جاذبه های رایگان مسکو هم بهره ببرین.عید شکرگزاری و مراسم کریسمس و سال نو بیشترین جشن‌ها و فستیوال‌ها را در بر می‌گیرند و همچنین علاوه بر اینها جاذبه های گردشگری باعث شده روسیه را به مکان مناسبی برای سپری کردن تعطیلات تبدیل کنه در این پست همونطور که از تیترش پیداس میخواهیم چندمورد از جاذبه های گردشگری روسیه را بهتون معرفی کنیم پس با ما باشین.

 

http://russia12.com/دریاچه ی بایکال روسیه (Russia Baikal Lake) :این دریاچه، عمیق ترین دریاچه ی جهانه که در شرق سیبری واقع شده که با زلال ترین آب دریاچه ای روی زمین، این دریاچه 1500متر عمق داره. صدها آب فشان که بخار و آب از آن خارج میشه در این منطقه که نام آن کامچاتکا ست قرار گرفته اند. این محل در آثار میراث جهانی یونسکو ثبت شده که مسافرین تور روسیه براحتی میتونن از این دریاچه دیدن کنن.

http://russia12.com/

دریاچه ی بایکال روسیه

 

http://russia12.com/  اثر تاریخی مادر میهن :این مجسمه بزرگ بعنوان یکی از دیدنی های روسیه و یادبود گرانبها به یاد کشته شدگان جنگ جهانی دوم ساخته شده که با 85 متر ارتفاع دو برابر مجسمه آزادی در امریکا بوده و در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بلندترین مجسمه تاریخی ثبت شده، این زن نماد کشور روسیه ست.

http://russia12.com/

اثر تاریخی مادر میهن

 

http://russia12.com/ کلیسای جامع سنت باسیل: کلیسای جامع سن باسیل در میدان سرخ واقع شده که بنایی بی همتاس هشت کلیسا با گنبد های افسانه ای و رنگارنگ ، دور تا دور کلیسای چادری شکل مرکزی حلقه زده اند در ساخت این کلیسای جامع از آجرهای تزییینی برای طراحی دکور استفاده شده و در قرن شانزدهم با آجرهای جدید بازسازی شد.

http://russia12.com/

کلیسای جامع سنت باسیل

 

http://russia12.com/  کاخ کرملین مسکو :یک قلعه تاریخیه که بصورت مجتمع در قلب شهر مسکو ساخته شده و (از جنوب) بر رودخانه مسکوا، )از شرق) بر میدان سرخ و (از غرب) به باغ الکساندر مشرف است. بنای این کاخ در سال ۱۴۸۷ به پایان رسید. نام مشهور این کاخ کرملین است (که بزبان روسی بمعنای دژ می‌باشد).

http://russia12.com/

کاخ کرملین مسکو

http://russia12.com/ کوههای البروس: بلندترین نقطه ی روسیه این کوهها هستن، حتی برخی معتقدند بلندترین نقطه ی اروپا نیز کوههای البروس ست. بسیاری از توریست ها برای اسکی و اسنوبرد هرساله به این کوهها میان ارتفاع کوه البروس 5600 متر برآورد شده است.

http://russia12.com/

کوههای البروس روسیه

http://russia12.com/ کلیسای عیسی منجی: این کلیسا نزدیک میدان سرخ و جنوب غربی کاخ کرملین در خیابان کروپاتکینسکی و در ساحل شمال رودخانه موسکوا قرار داره. ارتفاع این کلیسا 103 متر و قطر بزرگ ترین گنبد آن 25/5 متر و مساحت آن برای پذیرش 10 هزار نفر و بلندترین کلیسای ارتدکس مسیحی در جهانه. نام دیگر این کلیسا، کلیسای ناجی ست .

http://russia12.com/

کاخ کرملین مسکو روسیه

 

http://russia12.com/آتشفشان کامچاتکا : بیش از 300 آتشفشان در این شبه جزیره شناسایی شده است و در حال حاضر 29 آتشفشان فعال هستند. بهتره بدونید که این منطقه بدلیل وجود این آتشفشان ها، از جمله مکانهایی است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

http://russia12.com/

آتشفشان کامچاتکا روسیه

http://russia12.com/ تپه گنجشک ها مسکو: تپه گنجشک ها یا بام مسکو یکی از بلندترین نقاط مسکوست که در سمت راست رودخانه ی مسکو واقع شده.بلندترین نقطه تپه 85 متر بالاتر از سطح دریاست و چشم اندازی زیبا و وسیع از مسکو را زیر پاهایتان قرار میدهد.

http://russia12.com/

تپه گنجشک ها مسکوجالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×