قایقرانی در زلال ترین آب های جهان

برخی از شهرهای زیبا؛ دیدنی و عموما مشهور جهان، دارای بخش هایی هستند که در کنار دریا یا یک تالاب واقع شده است. به سیدنی و بندرگاه زیبا و دیدنی آن فکر کنید، بخش مرکزی ونکوور، شاخابه واقع در کنار معدن زغال سنگ نیویورک، کیپ تاون، سانفرانسیسکو، هنگ کنگ و ده ها شهر دیگری که می توان آن ها در این فهرست گنجاند.

 

بهترین راه برای بهره بردن از زیبایی این شهرها، عموما مناظر آن در کنار آب است. بیشتر این شهرها دارای قایق های گردشگری هستند و گردشگران می توانند با قایق های ویژه، تجربه ای تکرار نشدنی از حضور در شهر داشته باشند. عموم این شهرها دارای شبکه ای از حمل و نقل آبی بوده و این سیستم حمل و نقل عمومی خود از دیگر جاذبه های این شهرها محسوب می شود.

کیپ تاون: از اسکله ویکتوریا و آلبرت (V&A) سوار قایق هایی که به مقصد جزیره روبن (Robben) می روند شده و نمایی زیبا از چشم انداز و افق کیپ تاون را به همراه کوهستان مشهور تیبل (Table Mountain) در پس زمینه شهر، مشاهده کنید و تنها چیزی که از مشاهده این مناظر زیبا گیرتان می آید، لذت باشد و بس.

 

 

نیویورک: یکی از بهترین روش هایی که می توان از آن طریق نمایی زیبا از شهر نیویورک، منطقه منهتن، جزیره الیس (Ellis)، مجسمه آزادی و پل زیبا و تاثیر گذار (Verrazano-Narrows) را تماشا کرد، سوار شدن به قایق هایی است که به سمت جزیره استاتن (Staten Island) حرکت می کنند است، این قایق ها رایگان بوده و نیازی به پرداخته هزینه برای سوار شدن به آن ها وجود ندارد.

 

ریودو ژانیرو: این شهر زیبا از یک سو در کنار کوهستانی زیبا با قله هایی خمیده قرار داشته و از سمت دیگر با سواحل ماسه و آب های اقیانوس همسایه است. سواحل ریو خود به تنهایی یک عامل شگفت انگیز برای هر بازدیدکننده ای محسوب شده و بهترین راه برای دیدن چشم اندازی زیبا از شهر و پس زمینه کوهستانی آن، سوار شدن به قایق هایی است که از آبراهه های مرکز شهر حرکت کرده و تا خلیج کوچک نیتروی (Niteroi) به مسیر خود ادامه می دهند.

 

استانبول: قایق سواری در تنگه بسفر یکی از مهم ترین کارهایی است که گردشگران باید در حین بازدید از این شهر شگفت انگیز انجام دهند. در این منطقه تعداد زیادی خطوط کشتی رانی توریستی وجود دارد که گردشگران را به مناطق توریستی زیبایی مانند قصر دلمه باغچه، دماغه طلائی، مسجد ایا صوفیا، مسجد آبی و بسیاری از دیگر جاذبه های واقع شده در تنگه بسفر منتقل می کنند. گزینه ارزان قیمت دیگر برای تماشای این مسیر آبی، سوار شدن به قایق های شهری از منطقه (Eminonu) است.

 

در این مسیرها، شما مناظری زیبا و تماشایی از چشم انداز شهر داشته و از مناطق مهم گردشگری از جمله کاخ دلمه باغچه، استحکامات نظامی باستانی و روستاهای مختلفی که در دو سوی منطقه اروپایی و آسیایی طرفین تنگه قرار دارند، عبور کرده و به طور حتم از دیدن آن سیر نخواهید شد.

 

 
یوکوهاما: اگر چه در کشور ژاپن؛ توکیو هم دارای بندر و لنگرگاه زیبایی است اما من شخصا مسیرهای قایق رانی یوکوهاما را ترجیح داده و توصیه می کنم. مسافران این مسیر آبی، به آرامی از آبراهه گذر کرده و تا خلیج و پل زیبای یوکوهاما در حوالی بندر بزرگ این شهر خواهند رفت که یکی از شلوغ ترین بنادر کشور ژاپن محسوب می شود.

 

در مسیر یوکوهاما شما چشم اندازی زیبا و تماشایی از شهر یوکوهاما از جمله بلندترین برج کشور ژاپن را تماشا کرده و در روزهای صاف و آفتابی؛ امکان دیدن کوه زیبای فوجی نیز وجود دارد. به طوریکه اگر به شما یک بار دیگر پیشنهاد شود که دوباره این قایق رانی را تجربه کنید، دست رد به سینه پیشنهاد دهنده نمی زنید.

 

 

ونکوور: شهر ونکوور را می توان یکی از زیباترین شهرهای دنیا دانست. خطوط قایق رانی مستقر در مسیرهای دریایی اطراف شهر، گزینه مناسبی برای تماشای مناظر زیبا و چشم انداز شهری محسوب شده و دیدن سازه های شهری در برابر زمینه کوهستان های زیبا با قله های پوشیده از برف، تجربه ای استثنائی محسوب می شود. در این مسیر،؛ بخش های زیادی از شهر از جمله پارک ها، سواحل و … دیده می شوند.

 

شانگهای: شهر شانگهای در دهانه رود یانگ تسه و محل اتصال آن به دریا قرار گرفته و قطعا در این منطقه یکی از زیباترین مناظر و چشم اندازهای شهرهای کنار دریا را در سراسر دنیا شاهد خواهید بود. یکی از بهترین گزینه هایی که برای تماشای شهر و هیاهوی آن وجود دارد، سوار شدن به قایق های رودخانه هوانگ پو است.

 

در این مسیر شما از کنار ساختمان های سبک دوران استعمار عبور کرده و آسمان خراش های منطقه پودونگ از جمله برج جین مائو و مرکز مالی جهانی را خواهید دید. در طول مسیر با سیل همیشگی قایق های کوچک و بزرگی که از این محل عبور می کنند روبرو شده و قطعا گردن شما از تماشای آسمان خراش های بلندی که در طرفین این مسیر قرار دارند، درد خواهد گرفت. پس بعد از پیاده شدن از قایق به شما پیشنهاد می دهیم به فکر یک گلوبند طبی برای خود باشید!جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×