فروشگاه های مترو مسکو + عکس

فروشگاه های مترو مسکو

Shop by Metro Moscow

اگر تور مسکو را برای سفر به روسیه انتخاب کرده اید فرصت این را دارید که از شیک ترین مراکز خرید دنیا در این شهر دیدن کنید . بله درست خواندید ، برخی از مراکز خرید مسکو بحدی شیک هستند که با بهترین های دنیا برابری می کنند . مسافرین تور روسیه میتونن در این مراکز، جدیدترین تولیدات معروف ترین برندهای دنیا را ببینید و با قیمت مناسب خریداری کنید . یکی از مراکز خرید منحصر بفر روسیه، فروشگاه های مترو مسکو می باشد.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو روسیه

http://russia12.com/ فروشگاه هاي مترو یکی از بهترین مراکز خرید روسیه و مراکز خرید مسکو در شهر هاي مختلف روسيه می باشد. وسعت فروشگاه هاي مترو در سطح جهان 2/ 4ميليون متر مربع مي باشد که تعداد فروشگاه هاي مترو در شهر هاي مختلف روسيه به 40 و در شهر مسكو به 10 واحد میرسه كه در هر يك از آنها بیش از 300 تا 400 نفر مشغول بکارند و کسب و کاسبی می کنند که دو هزار توليد كننده و شركت هاي بازرگاني با این فروشگاه مترو همكاري دارند.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو

 

http://russia12.com/در فروشگاه های مترو روسیه بيش از 30هزار قلم كالا از انواع مختلف غذايي و غير غذايي در اينگونه فروشگاهها بصورت 24 ساعته عرضه میشه وسعت فروشگاه های مترو از 8 تا 10 هزار متر مربع در نوسان میباشد برا مثال در سال 2007حجم فروش گروه مترو در جهان 32ميليارد يورو بوده است و تعداد فروشگاه هاي آن بالغ بر 600 واحد در 29 كشور میشه كه با مارك هاي مترو و ماكرو معروف هستند.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو روسیه

http://russia12.com/سود حاصل از فعاليت فروشگاه هاي مترو در جهان در سال 2007 در مقايسه با 2006 حدود 6 درصد رشد داشته است. خريدار فروشگاههاي مترو مسكو از طريق دريافت كارت مجوز خريد كه بدر خواست ادارات حقوقي به منظور برگشت ماليات بر ارزش افزوده صورت مي گيرد، انجام میشه. فروشگاه هاي مترو از پوشش كالايي مناسب،امكانات رفاهي جهت مشتريان، صدور اسناد دقيق فروش برخوردار هستند، برخي از اقلام اينگونه فروشگاه ها كه عمدتاً مواد غذايي هستند اجباراً بصورت چند تايي بفروش مي رسند. سيستم خريد اين فروشگاه ها بصورت رقابتي بوده و لذا قيمت فروش آن در مقايسه با ساير فروشگاه هاي مستقر در روسيه پايين تر و ارزون تر می باشد.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو روسیه

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×