فروشگاه آشان مسکو و عکس

فروشگاه آشان مسکو

AUCHAN Shop Moscow

از مراکز خرید مسکو می توان به فروشگاه آشان مسکو روسیه اشاره کرد که این فروشگاه زنجیره ای توسط روسی ها اداره میشه این فروشگاه شامل سوپرمارکتی بزرگ ، فروشگاههای کوچک مختلف ، رستوران ، کافه و سینما ست . این مرکز نیازهای روزانه شما را برطرف میکند و اجناس مارک دار در آن فروخته می شود . ذر این فروشگاه میتونید غذاهای روسی میل نمایید و لذت ببرید .اگر با تور مسکو به این شهر سفر کردید حتما از این مرکز خرید دیدن نمایید .
http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو

http://russia12.com/ فروشگاه آشان اولين بار در سال 1961 در فرانسه تأسيس و سپس با توسعه فعاليت هاي خود به يكي از بهترين هايپر ماركتهاي جهان تبديل گشت. اين فروشگاه در اسپانيا 43 هايپرماركت و 117 سوپر ماركت، در ايتاليا 35 هايپرماركت و 206 سوپر ماركت، درلهستان 517هايپر ماركت و 11 سوپر ماركت داشته، و در ساير نقاط جهان از جمله آرژانتين، مجارستان، چين، پرتغال،مكزيك، لوگزامبورگ و مراكش نيز داراي شعبه مي باشد.

http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو روسیه

http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو روسیه

http://russia12.com/ فروشگاه های آشان یکی از بهترین مراکز خرید مسکو و مراکز خرید روسیه داراي 19 شعبه در شهر مسكو بوده و شعباتي نيز در ساير شهرهاي اين كشور از جمله نژني نووگراد سامارا، ايكاترينبورگ، سنت پترزبورگ، رستوف، كراسنادارس، نوسيبيرسك دارد.خريد از اين فروشگاه براي تماي مردم آزاد مي باشد و روزانه 12 ساعت از ساعت 10 صبح تا 10 شب به خدمات رساني مشغول است. سطح قيمت درصد نسبت به مغازه هاي كوچك درسطح شهر ارزونتره.

http://russia12.com/

فروشگاههای آشان مسکو

http://russia12.com/

فروشگاه آشان روسیه

امیدوارم از این مطلب بهره کافی را برده باشین علاوه بر این روسیه فروشگاه های زیادی داره فقط کافیه تو،تور روسیه با ما همراه باشین.

021-88548853

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×