شهرهای دیدنی روسیه

 شهرهای دیدنی روسیه

Top Locations in Russia

 

از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ، سفرهای خارجی در اطراف روسیه به مقدار زیادی افزایش یافته است. چیزهای زیادی باعث می شود روسیه در مقایسه با دیگر کشورها جالب و متفاوت باشد. در اینجا به معرفی برخی از شهرهای دیدنی روسیه می پردازیم:

runewzzz-russia

 

funny-clip-art-iconسنت پترزبورگ

 

بسیاری از مردم سنت پترزبورگ خودشان را روس نمی پندارند، بلکه خود را اروپایی حساب می کنند. معمولا آخر هفته ها به فنلاند می روند و اسم ها فنلاندی بر هتل ها و رستوران ها خود می گذارند.

همانند موزه آرمیتاژ سنت پترزبورگ که به سبک روکوکو و سبک باروک ساخته شده است و کتابخانه والتر که توسط کاترین تاسیس شد، موزه کنتسکمرا یکی از جالب ترین دیدنی های سن پترزبورگ به شمار می رود. بنای تاریخی پیتر کبیر که توسط حصاری از بطری های شامپاین احاطه شده از دیگر جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ می باشد.

میدان کاخ شبها زیبایی بیشتری دارد در حالی که نمای کلیسای سنت اسحاق و کازان به دلیل تابش اشعه خورشید بر موزاییک ها و نقاشی ها بی نظیر آن در طول روز زیباتر به نظر می رسد، در حالی که زیباترین نما از آن کلیسای نجات دهنده، غرق در خون می باشد.

تماشای رقص باله در سالن تئاتر مارینسکی یکی از سرگرم کننده ترین تفریحات سن پترزبورگ به شمار می رود. قدم زدن در چشم انداز نوسکی نیز می تواند لذت بخش باشد گویی در ونیز هستید. به همین دلیل به آن “ونیز شمال” می گویند.

سنت پترزبورگ

 

funny-clip-art-iconمسکو

 

بر خلاف سنت پترزبورگ، مسکو شهر خیابان های بزرگ و ساختمان های عظیم شوروی می باشد- از کتابخانه ایالتی لنین روسیه گرفته تا آسمان خراش های استالین، که به سبک امپراطوری استالین ساخته شده اند-

با اینحال، اغلب گردشگران اولین بار به دیدن کاخ کرملین و رد اسکوئر که از دیدنی های مسکو می باشد، می روند. رد اسکوئر یا همان میدان سرخ امروزه، مرکز زندگی مسکو می باشد و به شما امکان آشنایی با تاریخچه مسکو را می دهد.

مسکو

 

funny-clip-art-iconکازان

کازان یکی از بهترین دیدنی های روسیه، و سومین پایتخت روسیه به شمار می رود.
در سال 2005 این شهر 1000 ساله شد. با وجود قدمت زیاد این شهر، قدیمی ترین کلیسای مسیحی، کرملین کازان، هنوز در مرکز شهر پا برجاست.
دوستداران بناهای معاری همچنین می توانند روابط صمیمانه بین مسیحیان و مسلمانان در این  شهر را نظاره گر باشند. کلیساهای ارتودوکس به گونه ای تزیین شده اند که ویژگی هایی از جاه و جلال آسیایی را نشان می دهد. کلیسای جامع  ریفسکی بوگورودیتسکی نماد معجزه مادر خدای جورجیا می باشد که با احترام و تکریم ویژه ای نگهداری می شود.
کازان

 

funny-clip-art-iconگلدن رینگ

گلدن رینگ به شهرهای مذهبی که یک حلقه طلایی را تشکیل می دهند گفته می شود. این شهرها نام های شاعرانه ای دارند : سرجیه پوساد، الکساندروف، کاستروما، اولیچ، ایوانوف، روستوف ولیکی، سوزدل و ولادمیر.
طرفداران ارتدوکس روسیه می خواهند کلیساهای روسیه را تجربه کنند به تورهای این شهرهای اطراف روسیه می روند که به دلیل وجود صومعه های منحصر به فرد و کلیساهای قرن 12 و 17 معروف می باشند.

 

گلدن رینگ

funny-clip-art-iconنوگورد ولیکی

تاریخ شهر نوگورد ولیکی ارتباط نزدیکی که با ایالت روسیه دارد که دین مردم آن ارتدوکس می باشد. به همین دلیل کلیسا، صومعه و مکان های مقدس بسیاری در شهر نوگورد ولیکی وجود دارد.
در بین این کلیساها، کلیسای جامع سافیسکی فوق العاده و دیدنی می باشد که در قرن 11 تاسیس شد.

 

نوگورد ولیکی

funny-clip-art-icon یکاترینبورگ

 

این شهر یکاترینبورگ از طرفی شهری است ایده آل برای کسانی که به دنبال کلیساهای ارتدوکس می باشند و از طرف دیگر سبک معمارانی که برای ساخت دنیای مدرن به دنبال تخریب این همه کلیسای متعدد هستند.

 

یکاترینبورگ

 

برای ثبت نام در تور روسیه با ما تماس بگیرید.

 جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور روسیه فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 49
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×